SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
powodzenia super pupa

co do pomiarów pod biustem a w talii, pod biustem plecy stają się szersze, ale bokiem są węższe, w talii jest inaczej bo brzuszek jest z przodu, bokiem go widać, tyłem już nie dlatego jest widoczna różnica, której obwodowo nie ma

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dziewczyny
Wy co chwila coś poprawiacie, a gdzie ja do Was Jak napiszecie, że same zdobyłyście koronę to pogadamy o mojej za kilka lat
Ola fajnie wytłumaczyła to co zauważyła Viki (za co dziękuję ) - plecy się chyba rozrastają, ale przód ciągle papla się w tłuszczu. Zresztą jak i cała reszta
W każdym razie ja mam czas. To co robimy podoba mi się, więc bólu w psychice* nie ma Mam tylko wrażenie po tym teście, że mocno zawiodłam czyjeś tam oczekiwania i wiem, że na takie akcje raczej się nie nadaję Działam w swoim zakresie i o

*o bólu fizycznym tu nie mówię

Zasnęłam wczoraj przy robieniu wypiski. Wyjatkowo ciężki trening zaliczyłam, bo aż do łez mnie doprowadził Później uzupełnię.

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Miśka, ale masz fajną dziarę I zgadzam się - tyłek zajefajny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
misworld
Mam tylko wrażenie po tym teście, że mocno zawiodłam czyjeś tam oczekiwania i wiem, że na takie akcje raczej się nie nadaję


spodziewaj się priva, znów uskuteczniasz p******enie

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Aineko, dzięki
Agata, tak jak napisałam - sądzę, że niektórzy czują się zawiedzieni, ale ja z tym problemu nie mam; wszystko gra
____________________________________________________________
dzień 41/68
MICHA:
-placek owsiany, brazylijskie, masło
-cycu indyczy, oliwa
-ryż, wół, masło
TRENING
-ryż, odżywka, banan
140B/71T/131W +warzywa+mg+b6+BCAA

TRENING:

Mój Panie
WL: tragedia, bo gdzieś od czwartku mam styrane łapy
przysiad: wewnętrzna batalia; boję się go na wyższych ciężarach Po konsultacji z Ingą nie rezygnuję z niego, ale dla spokojności wewnętrznej będę robiła ciężarem mniejszym niż na klatę, ale w tempie 3020
inverty:lubię to mrowienie i te gwiazdy z przytrzymaniami miejscami tak długimi, że zastanawiałam się czy ze mną wszystko dobrze
dzień dobry:po invertach znakomita dobitka. Ciężar przepalił mi mięśnie - udało się zrobić limit powtórzeń, ale łatwo to nie przyszło - musiałam przerwy robić co ileś tam
interwały:na rowerku to niby takie nic, a znowu zrobiłam 5 i tym razem ani razu nie dopedałowałam do 30 sekund - nie dało rady Sprinty to mniej więcej 27,25,23,19,14 sekund. Byłam super zdechła po tym siłowym i nie wiem co mnie na te interwały podkusiło. Po złapaniu kontaktu ze światem, chciałam wstać z podłogi i nogi podnieść mnie nie chciały - przewróciłam się i taaaaak zaczęłam szlochać jakby mi głowę odcinali Drugi raz mi się tak zdarzyło i mam nadzieję, że ostatni.
ogólnie: cztery ćwiczenia a trening trwał z godzinę, jak nie więcej. Czuję się jak pijana, umieram między tymi ćwiczeniami i to z przyjemności którą sama sobie funduję


dzień 42
MICHA:
-placek owsiany, o.kokosowy
-ryż brązowy, oliwa, miruna
-makrela wędzona
-cycu indyczy, masło
144B/73T/100W +warzywa+mg+b6

DNT
ogarnąwszy się jestem gotowa na jutro



Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-28 22:11:04

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Ej, jaka fajna dUpkaaaaa, oddawaj, wiesz co mi kształtem przypomina odwrócone serduszko, piękny zarys,qurcze, aż się pośliniłam, i nocka z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
misworld
sądzę, że niektórzy czują się zawiedzieni,

eee, coś sobie wymyślasz. A jeśli to bardzo Cię dręczy...
to powiedz kogo podejrzewasz a odwiedzimy go z Ingą*

* no, ja to bardziej dla towarzystwa , ale bary Ingi wystarczą

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
jak juz dziewczyny napisaly, przestan p....lic, odwalilas kawal dobrej roboty

Za te interwaly po silowym to podziwam :)
Mi sie zawsze chce plakac przy przysiadach przednich jak juz wstac nie moge, pare razy lzy polecialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Miałam napisać, że albo ja jestem zbyt kobieca albo Wy za agresywne, ale dostałam wreszcie okres, więc wszystko jasne Koniec końców, było - minęło - nie powtórzy się

Miłego dnia

edit: Ovejka, jest delikwent, podeślę namiary



Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-08-30 08:57:57

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
ładnie, ładnie, Lalunia! oby tak dalej!!!

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium