SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Generale, mam nadzieję, że statystyki nie zawiodą
Arphiel, no bardzo chętnie A tabelki to już chyba nie będę wklejać, bo rzeczywiście jest mało czytelna
___________________________________________________________________
dzień 43

TRENING:

Żeby to było wachlowanie pod palmami to chyba trzeba byłoby zrobić te obwody ze słomkami
wycisk: I seria easy, kolejne piekły tak, że nie ma porównania z czterokrotnie większym ciężarem sprzed dwóch dni
młotki: tutaj najłatwiej było
dipsy: o w mordę w zasadzie po tym z I serii byłam "gotowa"
delty: trudne ćwiczenie, będę doskonalić
hantle przodem: z przerwami, bo sobie pomagałam; w III serii zwalało mnie z nóg
uginanie: po gumie bicek wyjątkowo wątły
prostowanie: tricu słaby jest; III seria nie podobała mi się technicznie, więc zmniejszyłam
burpees: genialny pomysł z tym wpleceniem; aż się nóg nie mogę doczekać dawno nie robiłam, ale tego się nie zapomina - 60tka poszła ;z czasem z minimalnymi przerwami
ogólnie: cud-miód-malina Łatwo to to na pewno nie poszło. Ćwiczenia robione z króciutkimi przerwami, bo to 3kg mocno ciążyło, a też nie chciałam się poddawać. Tam gdzie czułam, że trzeba, zmniejszyłam Na kolejny raz ustanawiam sobie walkę z tricepsami Szczerze mnie ściorało i PO wcale nie do wody podążałam, a po banana


Ania ostrzegała Przymierzam się do schowania sztangi i cięższego kalibru. O dziwo, dobrze mi z tym Większą satysfakcję zaczyna mi sprawiać walka z mini ciężarem i własnym ciałem

Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-01-27 17:59:48

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
A ja chciałam tylko powiedzieć , że Marta wybrała mi idealną kompankę , ustalenie jakiejkolwiek kwestii z Mis to czysta przyjemność czytaj zawsze mamy takie same zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ann Ty wiesz

zawsze mamy takie samo zdanie

Zgadzam się

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Jak to nie będziesz wklejać tabelki przecież ja na nią czekam cały tydzień
Ja nie wiem co Ty bierzesz ale mam nadzieję, że się podzielisz

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mikosiu, dwa dni z filozofią + zmiana planu = nic mi nie straszne Spokojnie mogłabym zrobić S-W, krzyczeć, że jest cool i błagać o interwały Poza tym, zjadłam 1800gr brukselki, gotuję szparagową i pewnie opędzluję jeszcze brokułę, także zielono mi - jestem przy nadziei
Nie wiem jak będzie jutro, bo już teraz łap nie mogę podnieść, ale w razie czego wiem gdzie posyłać szalonego gołębia pocztowego z przesyłką


Postaram się już dzisiaj nic nie pisać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
misworld
jestem przy nadziei


Czyżby Marta jednak miała zostać babcią

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-01-27 20:09:22

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Miotam się trochę z podjęciem decyzji, bo to już drugi, fałszywy alarm Aczkolwiek brzuch wskazuje na duże zaawansowanie płodu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matko Bosko Redukcyjno! Czy ja w ciągłym stresie żyć muszę?
Umówmy się tak: ja Was najpierw wszystkie wyszykuję, odchudzę, umasuję, wyrzeźbię czy co tam ma być, a Wy dopiero wtedy sobie ciążcie, bądźcie przy nadziei, jedzcie ogórki z masłem orzechowym czy co to tam jeszcze chcecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Haha. Martuś, ja póki co będę grzeczna, promise

Dzień dobry świecie! Wstałam, dość wcześnie i pierwsza moja myśl - ł burpee , ale do rzeczy:

dzień 44

TRENING:
cardio wg protokołu
czyli: interwałki 5, marsz 33min
Inter będę dodawać każdorazowo, aż szczęśliwie dojdę do maksimum. Ciut przerosły moje śmiałe oczekiwania Późnej pomyślałam sobie, że mogłam liczyć, ale na samą myśl, że i Ania by tak robiła - rezygnuję z pomysłu
Marsz, hmmm, ciekawie biorąc pod uwagę prąd w zadzie Na trasę dłużej mi zeszło - śnieg i jednak kulosy ciężkie
Mam wrażenie, że łapy mi się trochę trzęsą i liczę, że burak z twarzy zejdzie w przeciągu 15min Dzień mam zrobiony

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Ale tu u Ciebie wesolo
Widze ze nowy trening sie podoba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium