SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Witam! Mam szybkie pytanie, jak chcecie to po odpowiedzeniu na moje pytanie oczywiście skasujemy temat, bo na pewno zaśmieca, ale ja już nie wiem co robić i postanowiłam napisać tutaj, bo często korzystam z tej stronki ;) Otóż ogólnie jestem szczupła (52kg, 162cm), ale wszyscy twierdzą, że coś złego jest z moimi kolanami. Moja mama i babcia mają takie same. Otóż odkłada się na nich tłuszcz, nad kolanami są takie jakby buły i to wygląda jak jakiś tłuszcz, który zwisa z kolan...Wygląda to tak, jakbym wcale nie miała mięśni...Dobrze się odżywiam, nie mam problemu z niczym tylko właśnie z kolanami. Mam takie odkąd pamiętam, myślałam, że taki już ich układ, ale znajomi powiedzieli abym coś z tym zrobiła, bo później mogę mieć problemy z kolanami. Co radzicie, ćwiczenia siłowe powinny poprawić wygląd moich kolan? Jestem załamana...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Poczytaj sobie ten wątek: https://www.sfd.pl/Umięśnione,_otłuszczone_kolana_u_dziewczyny...-t870043.html 

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Pokaż fotkę całej sylwetki, będzie łatwiej ocenić co jest nie tak

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
I dlatego wygladam bardzo dziwnie, wszyscy sie dziwia, ze nie chce chodzic w krotkich spodenkach czy mini jak taka szczupla jestem a to te kolana mi przeszkadzaja strasznie...Wygladaja jak u jakiejs emerytki, takie opadniete a powinny byc ladnie zbudowane, bo mloda jestem - mam 21 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Kurcze, jest ktos na tym forum? Nie piszcie, ze jest taka masakra, ze sie nie da nic zrobic, bo sie zalame ;D Jeszcze dodam, ze od miesiaca cwicze troche z butelkami wody (robie przysiady, wymachy nog, wchodze na krzeslo, chodze po schodach) i troche to pomoglo, bo kolana jakby minimalnie ladniejsze, ale to jeszcze nie to...Czy jak bd jesc dobrze (caly czas jem zdrowo) i zaczne cwiczyc (bo tak naprawde to malo cwicze, na silowni nie bylam nigdy;)) to to cos pomoze, czy moje kolana juz po prostu tak wygladaja i nie da sie z tym nic zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie ma mięśni to i wiszą - święty boże nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Wiec mam zaczac cwiczenia silowe aby miesnie powstaly? a dlaczego wszystkie moje znajome tez nigdy nie cwicza i maja normalne kolana a moje takie sflaczale ze tak sie wyraze? ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
pewnie geny... ale nie bój się nic nie uciecze nie teraz to za kilkanaście lat...

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
No mozliwe ;) I wlasnie boje sie, ze pozniej bd miec problemy z kolanami, moja mama ma takie same i juz ja bola i chodzic nie moze, dlatego chce sie wziac za siebie poki nie jest za pozno...Czyli cwiczenia silowe i odpowiednia dietka to przede wszystkim?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bo wszyscy wyglądamy inaczej i mamy inne predyspozycje I tak: ćwiczenia siłowe i dieta na pewno pomogą w walce o estetykę i sprawność - ale skoro problem w rodzinie jest, to udaj się do dobrego ortopedy żeby wiedzieć co w trawie (a właściwie w kolanach ) piszczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

Następny temat

Plan treningowy do poprawki

WHEY premium