SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
I se myślę zawsze, czy jest ktoś kto się na to nabiera??!!
Jest Odebrałam dziś telefon z prośbą o zdradzenie tajemnej receptury ziółek, które piję, skoro tak chudnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
I co powiedziałaś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
misworld swietna nowa Ty gratuluję Ci tych zmian, bo widać efekt wielomiesięcznej pracy, trzymam kciuki za jeszcze nowszą misworld w 2013 roku

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Że trza przestać pyerdolić i zacząć zapyerdalać
I jeszcze użyłam kilku patentów autorstwa Martucci, typu że jak ma być szybki efekt, to trzeba obciąć nogę, a jak ochota na chudnięcie w 15 minut, to trzeba biegać do porzygania z tętnem uprawniającym do operacji serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Krewetko - sog dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
I co SFD robi z człowieka, pięknego babochłopa nie tylko, patrząc na względy wizualne, ale również od strony psychicznej, jest ogromna zmiana. A na przełomie dwóch miesięcy dokonałaś wręcz niemożliwego
Misia teraz jesteśmy, jak dwie różne krople wody, uciekasz mi syjamko, muszę Cię dogonić Z takimi postępami bikini 2013 masz, jak w banku
Gratulejszyn wytrwałości i systematyki, bo to klucz do takiego sukcesu, jaki Tobie udało się osiągnąć przez ten rok zapyerdalania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
Miss gratuluję wytrwałości!
Domyślam się, ile ciężkiej pracy Cię to kosztowało.
9-tygodniowy cykl - niby mało, a efekty są piorunujące..serio. A co do porównania sprzed roku - nawet się nie wypowiadam, szczęka opada.

Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Mali, filonko, veroniu, pani
Dziękuję bardzo. Bawimy się dalej

Iron, pogięło Cię? Gdzie ja do Ciebie, jakie, że Ty mnie gonić
Dzięki, szczuplejsza i bardziej kobieca Syjamko.
Twój masywny brat

Tymczasem, nudno i życie straciło sens :'-( Odliczam czas do października
Wracam do szkoły (z własnej, nieprzymuszonej woli ) i postanowiłam to uczcić w swoim ulubionym gronie - z wędzonkami Przepuściłam wczoraj w rybnym sporo, z myślą o porcjowaniu łososia wędzonego i brzuszka łososiowego i śledzia, na dni. Tiaaa Podliczyłam wczorajszą miskę i jest mi wstyd -> białka i węgli wyszyło mniej więcej po równo, po 160 gram, ale do T się nie przyznam Najwyżej mnie MBR pokara, ale nie żałuję No i pasztet też jest smaczny

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jestem ta nieogarnięta, że takie coś przegapiłam

Gratulejszyn. Piękna przemiana

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium