SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

misworld/bikini 201.., kiedyś %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
przyznaj się kogo poznałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
no właśnie przyznaj się

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Kochane
Jeszcze Wam tutaj pomarudzę

Ann, and the winner is ... z Mikosią się uściskałyśmy Nareszcie Nakarmiła mnie, napoiła i prawie przeze mnie zamarzła
_________________________________________________________________
Zaczęłam jednak dzisiaj, bo trochę wczorajszy dzień mi się rozjechał i też zupełnie zapomniałam o imieninach taty Za to na dzisiaj nastawiłam się odpowiednio i chyba w związku z tym, mam za sobą ciekawą noc - najpierw śniła mi się Iza, która mówiła mi coś o przysiadach, później Mikosia, do której znowu jechałam, a później jak sama śpię i ktoś mnie próbuje z łóżka zrzucić Tutaj obudził mnie mój własny krzyk
No, ale zaczynajmy

dzień 1

Klatka + triceps
3x15

1. Pompki w szerokim rozstawie rąk
15/14+1/12+3
2. Wyciskanie hantelek leżąc na skosie
6/6/6
3. Rozpiętki na ławce poziomej
3/3/3
4. Wyciskanie sztangi wąskim chwytem
8/8/8
5. Prostowanie ramienia zza głowy z hantlą (stojąc)
2/2/2
6. Prostowanie ramion z gumą
+ ok 30min marszu

Ciężareczki dobrane idealnie
*wycisk- to po pompkach robi się na zupełnie zdechłych mięśniach
*rozpiętki- Ciążyły te trójki, oj ciążyły.
*wycisk wąsko- to też na styk; z 9 bankowo byłyby przerwy
*tricek- ładnie latał
*marsz- to chyba było najtrudniejsze Sporo mi zajęło rozruszanie się i przypomnienie sobie ruchu, a jak już się rozkręciłam, to dziękowałam suce, że tak często sika Łazi tych ludzi i chociaż komentarzy nie słyszę, to widzę jak jestem naśladowana Zobaczymy jak to się rozwinie i jak zobaczę na osiedlu rozwieszone swoje foty , to przeniosę treningi na później albo na te dłuższe spacery będę chodzić na siłkę na orbiego. W każdym razie, będę żyć


Pomiary będą teraz na żółto

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Ale fajne spotkanie
Widze, ze tez masz moj ulubiony zakres powtorzen
A co do maszerowania... na mnie sie dziwnie patrza i jakos glupio mi jest na szczescie znalazlam takie miejsce, gdzie rano prawie nie ma ludzi
A Ty sie nie daj, oni nie wiedza, co traca pewnie to zazdrosci o ten fajny tylek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
to jak ten marsz wygląda, że wszyscy się śmieją, naśladują i trzeba przypominać ruch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Co za frajerstwo Cię naśladuje? To pewnie jacyś gimnazjaliści, co?
Musisz im pokazać kto rządzi na osiedlu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Viki, nie chcę nic mówić, ale Ciebie też czeka spotkanie ze mną Pościgamy się w power walku, haha
Mariolka, to jest marsz niezwykły Chodzi o to by iść na zasadzie prawie, że wykroków chodzonych, pomagając sobie rękoma, ze spiętym zadem i to, nie ukrywajmy, wygląda komicznie -> nogi wyprzedzają tułów i weź się tak lansuj na osiedlu Spróbuj jakoś w wolnej chwili w czasie tego poligonu Twojego Ja jak się wkręce i dobra muza leci, to nawet podśpiewuję
Agnete, nie, że pospólstwo? Zły czas wybrałam, bo i ndz i słonecznie, ale generalnie, to jak mówicie - jak najbardziej gra warta szyderstw Za rok zrobię to w szortach, ole
_________________________________________________________________
dzień 2

Białka chyba zjadłam ciut więcej, bo coś nie mogłam do końca spamiętać ile jej zrobiłam. Odzwyczaiłam się od liczenia

TRENING:
Nogi
3x15

1. Uginanie z piłką
2. Prostowanie nóg z gumą
3. Przysiad plie

10/10/10
4. Uginanie nóg leżąc z gumą (uginasz obiema nogami, prostujesz jedną)
5. Wspięcia na palce siedząc

cc
6. Wspięcia na palce stojąc
cc

Trening bardzo w moim stylu. Niepozorny, nieprzeładowany, mogłam poćwiczyć w maksymalnym skupieniu i w rezultacie po II serii miałam serdecznie dosyć
*uginanie- II to zbieranie się z podłogi, III bezsilna
*prostowanie- nie wiem czemu, ale tutaj przyszedł mi do głowy świeży chleb z chrupiącą skórką
*plie- mało, bo mnie boli po wczorajszym marszu
Pali zadek


Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-05-06 22:03:34

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
MIs w sumie to o tym nie pomyślałam, że na bieżni tego wykroku chodzonego aż tak nie widać, ale po mieście to kupa śmiechu a jak Cię kto przyczai, że jeszcze do tego śpiewasz, to już Ci nawet czapka z kapturem nie pomoże

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Gesti
w sumie to o tym nie pomyślałam, że na bieżni tego wykroku chodzonego aż tak nie widać]

widać, ja zawsze wyróżniałam się z tłumu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

duża waga u nastolatki.

Następny temat

Opadajace kolana, tłuszcz odkłada się na nich...

WHEY premium