SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Betkaa / Rekompozycja...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ehh, zeby to nie bylo w tym samym czasie, gdy bede przejmowac kolejne obowiazki i ludzi w pracy boje sie, ze nie wyrobie z tym wszystkim czasowo i psychicznie

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ja mam prace i obronę w tym czasie nawet jak byśmy miały odpuścić to warto na ten czas który wytrwamy chociaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
a ile Ty masz lat dziewczynko? dopiero praca mgr (ehh kiedy to było...), ja bede pisac dyplomowa (nienawidze pisac ;-( )

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-03-31 21:20:02

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
no mam tyle co ty tylko zachciało mi się przedłużać młodość za namową znajomych i mamy no i sobie przedłużyłam.....także katuję to dziadostwo...masę czasu mi to zabiera, niestety mojego tematu nei da się ogarnąć w miesiąc, więc co do konkursu też jestem pełna obaw, ale spróbować chcę...chociaż troszkę się kondycha poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
nawet jak byśmy miały odpuścić to warto na ten czas który wytrwamy chociaż &quot

i tego argumentu nic nie pobije... młodzieży

kurczę, Betkaa, Twój dziennik rzeczywiście dziwnie chodzi, pisz się na konkurs, może nowy będzie lepszy

Zmieniony przez - loferne w dniu 2011-03-31 23:19:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
nie rozumiem, co znaczy, ze moj dziennik dziwnie chodzi ? i dlaczego nowy mialby byc lepszy? nie zauwazylam, zeby cos z tym bylo nie tak



Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-04-01 06:10:20

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Betko, nie jesteś sama Również tego nie rozumiem

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-04-01 07:22:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hmmmm też nie czaje w czym kłopot z tym chodzeniem.....znów jakieś kłopoty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
to nie Ty pisałaś, że coś dziwnie powiadomki w Twoim dzienniku działają, że musisz coś napisać by działały? No bo wczoraj zauważyłam że nie wchodzi w pozycję #eot.
Jak nie Ty to sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
hmm, pisałam raz, ze nie widze odpowiedzi na moj temat ale ja zobaczylam gdy odpowiedzialam w temacie. Coz to pozycja #eot ?

Marta, Rally

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-04-01 08:59:25

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HORROR! - Metabolizm równy 0 - POMOCY!

Następny temat

Analena zaczyna redukcję. Poważną redukcję...

forma lato