SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam umiera ale afera**Lato w pelni , panny w czerni , drugi spamik juz sie kreci **

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131568

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
Bery zobacz mój temat

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
lece, ale jeszcze tu wpadne

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 534
jestem tam jestem, sledze co sie dzieje, ale zaraz musze spadac na jakis czas

trzeba gdzies na bro wyskoczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
no ja diszaj na dwie 18 uderzam


oo i Adzik jutro z nami tez będzie



Oprócz tego widać, że nie masz jakiegokolwiek pojęcia na temat treningu i Twoje rady zawierają rażące błędy

śmiech

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-08-02 19:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
no w przypadku wyciskania zza karku to się w 100% zgadzam ze jest kontuzjogenne, a w unoszeniu wzdłuż tułowia w 50%

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
dobrze, ale to będzie tylko 6 tygodni takim plan więc kontuzji się raczej nie nabawie, co? Rion luknij w mój topic jak możesz

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Troche dmuchanie na zimne. Mnie swego czasu wyłączyła seria rozgrzewkowa wyciskania (sama sztanga). Na trzy miesiące. Bo lewy bark powiedział nie.

Więc co jak co, to z barkami nie polecam szaleńtw za młodu. Bo starość wystawi rachunki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Otóż to a trzeba wziąć poprawkę że jak barki padną to masz z głowy pare tygodnie treningu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
nom o barki trzeba dbać ja miałem małe problemy ale nic mi nie jest po prostu napierały mnie kosci ale to od roboty

heh motam kase na diete bo u mnie sucho przynajmniej chce mkieć ze 130 w klacie i 44 i bicku a nie jak teraz no i w udzie 70 parę starczy moze więcej ale jak mi coś innego urośnie to chooj tam .

ja sie nie będę skarżył jak będę miał więcej w obwodach - chyba ze brzuch to nie będzie za fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
siema Zabisko

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odżywka ?

Następny temat

LESZCZ19 dziennik - pierwsze HST

WHEY premium