SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam umiera ale afera**Lato w pelni , panny w czerni , drugi spamik juz sie kreci **

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130704

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2774
O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
mamy jakiś medal wogóle i czy liczycie na kogoś :D ??

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
zadnego medalu nie przywiozal ja mysle ze cos osiagne przez silke:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Yamek to prawda że masz 25 cm w łapie :D bo taki koleś pisał
ale szczerze ;) i ile wyciskasz i klata nie chodzi ze chce sie posmiac ale porównać bo mamy podobny wzrost i wage :D

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2774
A wlasnie przy okaji 33,5 w bicu to duzzo ,malo czy normalnie jak na 17 lat???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
bic malo zal dupe sciska ale 25 za duzo jak na mniebic 32 nie wiem ile wyciskam teraz ale kiedys tak na probe to 64kg a tera sile robie mysle ze cos pojdzie bo jak nie to tylko koksy mnie ratuja a ty jak tam??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
damian91p1 jest standardowo przy twojej wadze :) zalezy czy oblewa się tłuszczem czy sam mięsień :)

Yamek ja też wstyd :D 33 Bic wycisk 60 kg ale dopiero ćwiczę miesiąc po przerwie długiej więc to rozgrzewka narazie :D
Klata 93 cm

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
A wlasnie przy okaji 33,5 w bicu to duzzo ,malo czy normalnie jak na 17 lat???
ja mam 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ja naszczescie nie mam tluszczu:)ale cwicze dalej nie zalamuje sie jak narazie nie jest zle szerszy sie zrobilem troszku ale jadem dalej z koksem planuje jakis cykl na zime chyba z mono p;us gainer i jakies witaminki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2774
Zadnego tluszczu nie widac sam miesien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odżywka ?

Następny temat

LESZCZ19 dziennik - pierwsze HST

WHEY premium