SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Zdrówka :)

Długą masz tę łapę i sporą :D Dawaj na konkurs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zepsułeś Klaudii edita
Też jej podsyłałem tego bicka, może się skusi, jak dla mnie będzie się liczyła w konkurencji


Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2015-08-11 00:36:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
w końcu jakieś fotopółpasiec niezbyt miłe cholerstwo ale trzeba jakoś to przetrwać,zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
łapsko jak głowa, konkretny double biceps szkoda, że tak wyszło ze zdrówkiem, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz. Cele swoje zrealizujesz, tylko trzeba czasu i cierpliwości liczę, że dziennik będzie dalej prowadzony

zdrowia

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Pop, Dream – konkursy nie są dla mnie :p

Gabryś – przecież jest double… lustro mi podzieliło łapę

Luki – przetrwam, no bo nie ma niestety innej opcji. Bólu nie czuć przez cały czas, ale jak się nasili, to nie chce ustać… przekichane :/

Arnold – poraz pierwszy nie żałuję, że wybrałam się do lekarza Cele, przeciągną się trochę w czasie, ale sądzę, że później już wszystko ruszy pełną parą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Jednak postanowione! - Zdrowie ponad wszystko.
Na 2tygodnie całościowo odpuszczam treningi i stawiam w 100% na pełną regenerację.
Miska będzie trzymana tak jak do tej pory w dni nie treningowe, jedynie podbiję węglowodany
do śniadania. Mam nadzieję, że ten czas w pełni wykorzystam słusznie i ten okres nie wpłynie
na mnie aż tak bardzo niekorzystnie.

Wszystko trochę przeciągnie się w czasie, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odpocznę od treningów, zregeneruję się, to szybciej wrócę do siebie.
Mam nadzieję, że choroba szybko odpuści i nie będzie mnie tak obciążała. Wiem, że nerwobóle w obrębie kręgosłupa mogą mi się utrzymywać jeszcze ponad pół roku po przebytej chorobie, no, ale już nic z tym nie zrobię. Najważniejsze to się tego pozbyć i nie dręczyć się z powodu odpuszczenia treningów.








Zmieniony przez - Sevenload92 w dniu 2015-08-11 16:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Wracaj szybko do zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

Następny temat

Dziennik Treningowy Patryk

WHEY premium