SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no to wypiska sucha nie jest, zawsze coś się pojawiło, a jakie założenia teraz i co tam ci się takiego stało że fizjo musi interweniować? .
60minut cardio to dość sporo, robiłem tak kiedyś i stwierdzam że znacznie lepiej wychodzi jak robie po 25minut potreningowo

A kawkę bym taką wypił


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-02-22 06:11:55

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
No coś tam co jakiś czas dołączałam do wypiski :)

Tak dokładnie, to jeszcze nie wiem co mi dolega. Odczuwam ciągnący ból w obrębie obydwu bioder przy wykonywaniu poszczególnych ruchów. Na początku dokuczało mi tylko z prawej strony, ale jeszcze nie tak dawno temu (jakby mi było mało) doszedł ten dyskomfort od strony lewej. Podjęłam współpracę z fizjoterapeutą, bo sama sobie z tym nie poradzę. Wydaje mi się, że jest spowodowane przez zaniedbanie rozciągania po treningu i sama jestem sobie winna. Teraz trzymam się wskazówek i staram się robić wszystko, by wyeliminować nie tylko ból, ale też jego przyczynę. Tak więc jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że uda mi się dosyć szybko rozwiązać przyczynę bólu.

moje założenia? Ogólnie, to moim priorytetem jest na początku odpowiednio zająć się kontuzją, bo nie pozwala mi w pełni wykonać całego treningu bez uczucia dyskomfortu. Co prawda fizjoterapeuta nie zabronił mi trenować, ale najpierw pozbędę się przyczyny bólu, a dopiero później będę się martwić co dalej ze mną.

60minut cardio zrobiłam pierwszy raz przedwczoraj i dobrze się po nim czułam, wczoraj plecy z bicepsem (+3obwody na brzuch +15min interwałów) - dzisiaj wieczorkiem znów 60minutek cardio, a jutro w planie nogi

Genius - ja po każdym treningu robię interwały (za wyjątkiem treningu nóg, bo po prostu nie jestem w stanie ich wtedy zrobić), cardio dorzuciłam od przedwczoraj. Btw. Co to znaczy, że znacznie lepiej wychodzi jak robisz potreningowo 25minut cardio, zamiast tych 60minut, które kiedyś robiłeś? Jakie spostrzeżenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Przy jakich ćwiczeniach ten ból? Bo ja czuję podobny przy wyciskaniach :)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
najwazniejsze namierzyc przyczyne, problem moze wynikac rowniez z segmentow kreguslupa, nie musi koniecznie byc typowo stawowy czy zwiazany z miesniami zaopatrujacymi dany staw.
wazne jest sprawdzic zatem mobilnosc kregow, zaczac od centrum, a pozniej obwodowo szukac przyczyny jezeli wszystko jest ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
po pierwsze mniej czasu i nie trace tyle energii, po 60 minutach ledwo z silowni wychodzilem a efekt ten sam jak przy 25 minutach . Także meczenie sie bez sensu, chyba że poprostu lubisz kręcić cardio. Jak moja znajoma po treningu zawsze 60 minut lata.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
bebolek - nie tylko przy ćwiczeniach, ale odczuwam ból i duży dyskomfort oraz uczucie "ciągnięcia" przy m.in. przysiadach czy wykrokach.

tomq - własnie dlatego udałam się do fizjoterapeuty. Sama nic nie jestem w stanie zrobić, więc wolałam zaufać specjaliście i liczyć na to, że mi pomoże :)

gienius - nie :p Cardio jest dla mnie dodatkiem, którego jakbym nie musiała robić, to bym nie robiła :p (tzn. wiem, że wprawdzie robić tego nie muszę, ale chcę - jednakże nie przez to, że lubię je robić )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
a gdzie cie ciagnie?:D
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
trochę poniżej kolca biodrowego w miejscu mięśnia krawieckiego :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
oba?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Bolą mnie obydwa. Najpierw porobiło mi się w nodze prawej, miesiąc później poszła lewa (pewnie z powodu przeciążenia, przez ból tej pierwszej). Lewa boli teraz bardziej, bo ból odczuwam właśnie poniżej kolca biodrowego w miejscu mięśnia krawieckiego. Natomiast ból w tych samych miejscach w obydwu biodrach jest w miejscu gdzie jak zrotuję nogę zgiętą w kolanie do zewnątrz, to tworzy mi się taki dołeczek, który jest nieco poniżej przedniego górnego kolca biodrowego. No i właśnie w tym dołeczku mnie coś jeszcze uwiera. Tak jakby trochę poniżej przyczepu napinacza powięzi szerokiej, a krawieckim - no tak dokładnie między nimi...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

Następny temat

Dziennik Treningowy Patryk

WHEY premium