SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77458

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
OzzyMG
dexterpro
Dobry ciuch



ale dlaczego najpierw zwróciłem uwagę na skarpetki? :'-(


Yhy, ta, w tym lustrze na skarpetki



sorki no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Te skarpetki

Dobra forma, jak marzenie :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2312
No i pięknie:) Lekki odpoczynek, zakupy i od razu kobieta wygląda kwitnąco:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
także tego zmęczony po pracy wróciłem o 1 i tak sobie przeglądam ale już mi się oczy same zamykają dokończe jutro będę śledził na bieżąco pozdrawiam :) i tak jak mówili więcej fotek


a no i kiecka gites z każdej strony


Zmieniony przez - Gawlak w dniu 2016-03-22 05:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
obejrzałem fotki i robie tylko łoooooooooo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No no seven, powiem Ci ze niezle sie prezentujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
dexterpro
Dobry ciuch



ale dlaczego najpierw zwróciłem uwagę na skarpetki? :'-(

bo są wyprane w perwollu


DamienFreels
Te skarpetki

Dobra forma, jak marzenie :)

Co jest z nimi nie tak?


Gawlak
także tego zmęczony po pracy wróciłem o 1 i tak sobie przeglądam ale już mi się oczy same zamykają dokończe jutro będę śledził na bieżąco pozdrawiam :) i tak jak mówili więcej fotek


a no i kiecka gites z każdej strony

miło mi, że zajrzałeś :D Również pozdrawiam i zapraszam

pat34
obejrzałem fotki i robie tylko łoooooooooo :D



Hekade
No no seven, powiem Ci ze niezle sie prezentujesz

noooo proszę, a kto tutaj do mnie zajrzał? Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Przedwczoraj robiłam trening na zupełnie mi obcej siłowni i przyznam, że panuje tam strasznie dziwna organizacja zagospodarowanej przestrzeni Mianowicie: strefa wolnych ciężarów jest oddzielona jakimś przechodnim korytarzem (z zewnątrz) od reszty siłowni, na której znajduje się strefa cardio, maszyny czy też tzw. "strefa kobiet", szatnie itd. - wydaje się to być niczym, ale punktem kulminacyjnym jest to, że żeby z tej strefy wolnych ciężarów dostać się na "drugą stronę", to trzeba przedrzeć się przez tłum ludzi czekających w kolejce do recepcji i dopiero wtedy przejść przez bramkę, odciskając karnet i kciuk do pola specjalnie na to przeznaczonego... masakra już samo przejście przez korytarz, na którym jest masa zimnego powietrza z pola jest ogromnym minusem, a później jeszcze dodatkowo się stygnie, bo kolejka jak za komuny... jak chciałam przejść, to byłam przepuszczana na początek kolejki, ale i tak bez sensu. Nie wiem kto wymyślił żeby odłączać akurat tę strefę... czemu nie wyrzucić tam na to odludzie "strefy kobiet"?

Nieważne, trening zrobiłam - wszedł fajnie, później poleciałam na 15' interwałów i od razu na 30' na basen
ciężaru nie będę z tego treningu pisać. Zeszłam z niego nieco, bo trening robiłam z rana i siły w odczuciu miałam mniej. No i wyciąg też jakoś ciężej chodził i z ciężaru zeszłam znacznie na allaszkach czy podczas robienia tricepsu (nie zapamiętałam ile tam wrzuciłam, ale jakoś 50% mniej było, mimo, że w ogólnym odczuciu ciężar był ten sam).


BARKI + KLATKA + TRICEPS
1. Wyciskanie nad głowę 10x10p
2. SS: (3wznosy przednie/3 boczne) 4x5p
3. SS: wyciskanie żołnierskie/unoszenie sztangi wzdłuż tułowia 3x10p
4. Unoszenie hantli podchwytem na skosie 4x20p
5. Rozpiętki 4x12p
6. Ściąganie linek wyc. górnego 4x12p

BRZUCH
1. Allachy x12p
2. Unoszenie nóg do świecy x15p
3. Spięcia brzucha na piłce x30p

INTERWAŁY 15'

BASEN 30'





Zaraz idę robić nogi, chociaż siły brak, bo spałam raptem niecałe 4h. Wczoraj niestety musiałam dokończyć parę spraw przed zakończeniem swojego dnia i nie mogłam sobie pozwolić na większą ilość snu. Odpocznę chwilę i zbieram się na trening. Do zobaczyska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
a jak dolegliwosci?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2312
4h snu i lecisz na trening...to się nazywa determinacja, brawo! Przypomina to trochę sytuację w jednym dokumencie o kulturyście pracującym w kopalni. On też spał po 4-5 godzin by później jechać do pracy, trenować i prowadzić treningi i przeprowadzać analizy swoim klientom. Pełen hardkor! ;) Tak trzymaj.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

Następny temat

Dziennik Treningowy Patryk

WHEY premium