SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77452

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Że też mi ten dziennik umknął. Powiadomki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Wlasnie wlasnie ci klateczka tak po 1 cwiczonku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Sevenload92



Doris – w ubraniu czy nie – zarys sylwetki jakiś tam jest Na razie nie przełamałam jeszcze barier co do odsłaniania się bardziej w internecie i mam specyficzne do tego podejście. Może kiedyś będę Ci w stanie udowodnić, że źle nie jest Planem ćwiczy mi się bardzo dobrze i mam nadzieję, że będzie mi się nim ćwiczyło tak cały czas - dzięki a co do diety, to tak właściwie pozmieniało się i to sporo, także rewolucja właśnie została rozpoczęta - na próbę, ale jednak



Zmieniony przez - Sevenload92 w dniu 2015-06-24 23:31:49


Ojjjjjj ileż tu nieporozumień i zbędnego łapania się za słowa.
Po pierwsze nie napisałam, że jest 'źle' czy coś w tym stylu TYLKO 'W ciuchach to za dużo powiedzieć niestety nie można'. Zarys sylwetki oczywiście JEST i to nie JAKIŚ. Widać na pierwszy rzut oka, że masz wysportowaną sylwetkę. A to, że chcę zobaczyć COŚ więcej jest tylko i wyłącznie dowodem na to, że lubię patrzeć na piękne ciała wysportowanych dziewczyn a nie, że szukam powodu do pisania - jest 'FEEEEE' .

Mi tam niczego udowadniać nie musisz bo ja nie jestem żadną wyrocznią. Nie będzie fotek w bardziej skąpym stroju to ani się nie obrażę, an i nie rozpłaczę z tego powodu. Nie masz takiego obowiązku aczkolwiek próbować zawsze trzeba




Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-06-26 14:27:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
No i kobiety mogą zawsze poprosić o "gołe" fotki bez zbędnego "a po co Ci?" :P Jakby stado samców jej napisało, że koniecznie musi w bikini wrzucić, to wiadomo co by sobie pomyślała. Chcą się poślinić do monitora i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
popuri
wrzuć fotkę bo chcę się poślinić :D


Idź stań przed lustrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Polka – a no jedno a to białe to jogurt naturalny :p

Laura – No ja myśle haha

Popuri – wszyscy się nagle droczą

Munga – zapraszam

Doris – Oj no rozumiem Może kiedyś się przełamię.
Doris.K
popuri
wrzuć fotkę bo chcę się poślinić :D

Idź stań przed lustrem

Robi to codziennie i już mu zaczyna się nudzić


Zmieniony przez - Sevenload92 w dniu 2015-06-26 22:54:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Trening fajny. Nogi wymęczone nieźle, potem trafiła mi się podwózka do domu, więc to już szczyt marzeń po ciężkim treningu :p

Odnośnie pytania czemu mam tylko 1 ćwiczonko na klatkę.
Mianowicie moim założeniem jest budowa sylwetki o szczególnych proporcjach. Duże kuliste barki + smukłe nogi z dużymi pośladkami. Ramiona traktuje priorytetowo, lecz staram się nie zaniedbywać klatki piersiowej Sporty sylwetkowe to iluzja i zależy mi na maksymalnym zmniejszeniu wizualnym talii. W następnym cyklu treningowym uwzględnię 3 ćwiczenia na klatkę


DIETA
Właśnie wrzucam wypiskę i testuję galaretkę bez cukru :p




TRENING

NOGI
1. Wykroki 40x9kg/30x11kg/20x13kg + Rolowanie piłki 20/20/20
2. Przysiady ze sztangą (4sek↓/1sek↑) 10x30kg/10x30kg/10x35kg/10x35kg
3. Spięcia pośladków ze sztangą 15x35kg/12x40kg/10x45kg + dropset: 42x30kg
4. Przysiady bułgarskie 5s x10 x (2*8kg)
5. Martwy ciąg na prostych nogach ze sztangą 3s x12 x20kg
6. Wspięcia na palce na suwnicy Smith’a 3s x15x 30kg


Interwały 15’
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
I jak w smaku ? :) kupiłaś gdzieś w sklepie taką czy sama zrobiłaś z żelatyny ? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

Następny temat

Dziennik Treningowy Patryk

WHEY premium