SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laska wyglądasz po prostu kobieco :)
Mi tam się podoba aczkolwiek jak będzie więcej fot to się nie obrażę, myślę że nie tylko ja.

Co tam u Ciebie słychać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ło kurde to sorki Nie wiem czemu inaczje myślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Dobry wieczór :) Trochę mnie tutaj nie było, ale pod moją długą nieobecność nie obijałam się aż tak bardzo :D Trenowałam ciężko, z michą również powróciłam na właściwe tory i powolutku zmierzam do celu, który jest gdzieś tam, za którymś zakrętem, ale jeszcze nie wiem jak dokładnie ma wyglądać :)

Jakiś miesiąc temu, doznałam kontuzji w obrębie prawego biodra i mam problem z wykonaniem przysiadu podczas treningu, dlatego jeżeli mogę, to go robię, jeżeli nie, to po prostu zmieniam sobie przysiady na ćwiczonko izometryczne i wbijam na suwnicę :) Po jutrze mam 4tą wizytę u fizjoterapeuty, ale wszystko zmierza ku dobrej drodze, także myślę, że mi pomoże i każdy jeden trening będzie na właściwych obrotach (Jakby ktoś szukał fizjoterapeuty w Krakowie, to mogę polecić swojego, także jakby ktoś potrzebował naprawdę dobrego fizjo to pw )

Także trenuję sobie, żyję i mam się nieźle...
Dodaję jeszcze fotkę bareczków zrobioną przed przedwczorajszym treningiem, wyglądają nieźle,
ale na pompce wyglądają znacznie lepiej




Coś tam się zaczyna dziać



Zmieniony przez - Sevenload92 w dniu 2016-01-13 22:58:26
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
aaaa Seven ! bareczki wygladaja bosko! wracasz juz do nas?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Pola - nie mam zbytnio czasu żeby zajmować się dziennikiem, ale od czasu do czasu mogę wejść, napisać co u mnie :) Jednakże, zbyt często to raczej nie będzie... Zresztą nawet widać, że ten dział leciutko podumiera. Jest coraz mniej osób mających czas na regularne wypiski czy zaglądanie do czyichś dzienników.

pop - dz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Trzeba reanimować dział, tworzą go ludzie - jeżeli umrze to przez nich/ nas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no to wal co u ciebie bo dziennik nie dyszy ;)
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Co u mnie? - Cały czas trenuję i mam się nieźle. Oprócz tego, że złapałam kontuzję, z której staram się wyjść, a jak na razie bezskutecznie. Obecnie współpracuję z fizjoterapeutą, który mam nadzieję mi pomoże, ale na to potrzeba jeszcze czasu, chociaż jestem dobrej myśli.

Plan jest ten sam :
Nogi
Barki + klatka + triceps
Plecy + biceps

Po Barkach i Plecach robię 3 obwody na brzuch, a następnie interwały.
Po nogach, nie jestem w stanie utrzymać się na bieżni

Dzisiaj wcieliłam w plan dodatkowe 60minut cardio i myślę, że będę sobie je robiła 2 razy w tygodniu miedzy treningami.

Reasumując, tak skrótowo napiszę : śpię, trenuję, jem i popijam to wszystko kawą cynamonową na mleku kokosowym
Dodatkowo wrzucam fotkę żebyście nie mieli takiej suchej wypiski :D







a ten omlet to tak jednorazowo, bo nie chce mi się w ten sposób gotować :D
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
slicznosci moje
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

Następny temat

Dziennik Treningowy Patryk

WHEY premium