SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wytrzymalosc silowa-judo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Mam prosbe do znawcow w jaki sposob mam sobie ulozyc trening wytrz-sil. prosilbym o podanie mi jakis cwiczen pomocnych w walce w parterze-bo to najb. lubie

Na silownie nie mam czasu , w domu mam troche zelastwa ale teraz to niewystarcza ,
- moze trening z wlasnym ciezarem- drazek pompki przysiady brzuch....- jak to poloczyc stacyjki???

-czy same treningi judo beda lepsze??- bez cwiczen silowych??

Druga sprawa to bieganie z 2 razy na tydzien moglbym biegac -bieganie poranne odpada-czy np bieganie po poludniu bedzie dobre??? dlatego po poludniu bo wieczorem w lesie .uja widac...czy pora dnia ma na to jakis wplyw?

Na judo wlasnie wracam po przerwie tak wiec niechce na randorii mdlec, oapdac z sil itd...

.

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1340
Jak chcesz poprawic wytrzymalosc silowa, szczegolnie w parterze to proponuje Ci 2 wyjscia:
1) pompeczki: u mnie w klubie czesto robimy takie 2 seryjki:
60 prostych
60 przenoszen ( rece troszke szerzej od barkow i tuz nad ziemia przesuwasz sie z lewej reki na prawa i tak w kolko )
100 krotkich ( tzw. zajaczkow)
30 japonskich w przod i tyle samo w tyl ( kocie grzbiety )
2) duzo walk w parterze; jak masz mozliwosc to zrob sobie 3-4 walki po 10 min.
Nie ma przeciwwskazan co do biegania po poludniu, tylko nie krocej niz 30 min. Tylko ze bieganie to wytrzymalosc ogolna, a nie wytrzymalosciowa.
Ale jak bedziesz wybiegany to latwiej poprawisz wytrzymalosc silowa.

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

Sei ryoku zen yo jitta kyo ei

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli masz możliwość... to trzyminutowe walki z półminutową przerwą przez godzinę, dobre też są np. męczące ćwiczenia wykonywane w trybie ilość powtórzeń (jak najwięcej)na minutę. Na mnie to się srawdza.

Ikiru Tomo Si
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KICK BOX do obeznanych- który worek??

Następny temat

dosypac?

WHEY premium