SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
kurde Seven ale algorytm zapodałaś przy pierwszym ćw w rozpisce połapac się nie moge hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
polka88
kurde Seven ale algorytm zapodałaś przy pierwszym ćw w rozpisce połapac się nie moge hahaha


Witam w klubie

Możemy prosić jakieś wyjaśnienie dla amatorów?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Sevenload92

1. {[1pow.= (3pow. Wznosy boczne/3pow. Wznosy przednie)] x5}= 1seria 2s x(2*2kg) + 2s x(2*3kg)



Hahahahah, Seven rozj**ałaś Co ty za wielomiany tworzysz Ja też nic nie rozumiem, ale to jest bezbłędne hahah Wbijam SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Laura - tutaj masz tutorial z wyciskaniem kubańskim :



Polka, Doris, Iness - haha zapisałam to tak, żebym sama się mogła połapać
Już tłumaczę : 1powtórzenie tego ćwiczenia polega na wykonaniu od razu po sobie 3wznosów bocznych i 3wznosów przednich. Jedną serię kończę po 5 takich od razu następujących po sobie powtórzeniach
Ćwiczenie mam rozpisane na 4s, które wykonałam wówczas : 2s hantlami 2kg i pozostałe 2s hantlami 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Miałam odpuścić jeden trening, jednak postanowiłam zrobić 2jki i brzuch.

TRENING
1. MCNPN 5s x10x30kg + 5sx10x35kg
2. Rolowanie piłki fitness 4s x15
3. Wznosy bioder na piłce fitness 4s x15
(miały wpaść jeszcze przysiady wykroczne z hantlami i łydeczki na Smithie, jednak zaczęło pobolewać mnie kolano i odpuściłam)

Obwód na mięśnie brzucha
1. Allahy x12
2. Unoszenie nóg do świecy x15
3. Spięcia brzucha na piłce fitness
4. Plank 1'
Obwód 4razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iness
Sevenload92

1. {[1pow.= (3pow. Wznosy boczne/3pow. Wznosy przednie)] x5}= 1seria 2s x(2*2kg) + 2s x(2*3kg)



Hahahahah, Seven rozj**ałaś Co ty za wielomiany tworzysz Ja też nic nie rozumiem, ale to jest bezbłędne hahah Wbijam SOG


Hahaha, sam na to patrzyłem dobre 5 minut i się zastanawiałem, co to ma być, ale pomyślałem sobie, że pewnie tylko ja nie rozumiem, więc siedziałem cicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Chętnie przetestuję takie wyciskanie ;)

Jak weekend minął?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Koniecznie wypróbuj. Fajnie czuć na nim bareczki


A jak minął weekend? hm, sobota to w sumie dzień jak co dzień, a dzisiejszy swój nastrój mogłabym określić na takie "I don't know" – czuję się jak kobieta w ciąży - (w ciąży nie będąc ) - raz mam ochotę biegać i tańczyć, a raz mam ochotę zawinąć się w kołdrę i siedzieć tam nikogo nie oglądając. Ogólnie rzecz biorąc w weekend "odpoczywałam" - jeżeli to można było nazwać odpoczywaniem. Przeszłam dziesiątki kilometrów i nie odpoczęłam porządnie - za to zmarnowałam trochę czasu. Kolano znów się odezwało i trochę się martwię, ale mam nadzieję, że przejdzie do końca tygodnia i znów będę mogła w pełni trenować, bo to, że muszę odpuszczać poszczególne ćwiczenia bardzo wchodzi mi na ambicje i nie czuję satysfakcji z treningu.

(Ostatni trening nóg został zluzowany ze względu na uraz jakiego doznałam, ale od tamtego czasu 2jeczki czuję do teraz, także nie ma tego złego. Jednak trening, to trening i chcę wrócić w pełni zregenerowana do założeń treningowych bez żadnych modyfikacji mających miejsce ze względu na kontuzje.)



Zmieniony przez - Sevenload92 w dniu 2015-07-13 21:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
a myślałam, że to tylko ja mam takie jazdy :%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Witam w klubie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

Następny temat

Dziennik Treningowy Patryk

WHEY premium