SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165981

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Są, ale jeśli ktoś ma same negatywne, można już jakieś wnioski wyciągnąć Miłego

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja też się spytać chciałam, czy ktoś ma kombuche i grzybka w nadmiarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Curarka, moja kombucha się rozmnożyła, więc wal na prv (albo wyślę, albo podrzucę, jak będę we Wawie tera)

I chciałam się pochwalić, że ładny nieobciążający mojej biednej kostki wod znalazłam: 50 Barbell Curls / 10 Kettlebell Swings
40 Barbell Curls / 20 Kettlebell Swings
30 Barbell Curls / 30 Kettlebell Swings
20 Barbell Curls / 40 Kettlebell Swings
10 Barbell Curls / 50 Kettlebell Swings

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zjadło mi posta ;/ No to w skrócie: pracowałam kiedyś w buzz`ie i wieeelka część tych opinii to zamyła. Na wszystkich większych i bardziej znaczących forach opinie są ustawiane i preparowane przez zatrudnionych do tego ludzi.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
dokladnie. Kiedys nawet czytalem o takiej pracy, ktora zwie sie o ironio "moderator", ale jego funkcja to wlasnie opiniodawstwo o roznych produktach/uslugach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja do tej pory korzystałam z tych opinii przy 3 lekarzach i miałam szczęście do 2 Trzeci może miły i pomocny, ale na tym się skończyło

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mój ortopeda z Szc był kiedyś na tym portalu obsmarowany, chociaż ja uważam, że to najlepszy lekarz z jakim się spotkałam (po za moim szwabskim ginem ale to inna para kaloszy). Nie dość, że badania mi załatwiał na szybko w klinicznym (pomimo, że mógł zaproponować wykonanie w swojej prywatnej klinice za 600-800 pln) to jeszcze do świetnego fizjo mnie wciskał po znajomości i po kosztach. No i jak jedyny powiedział, że przy chondro mam zapyerdalać póki jest co uchować, podczas kiedy inni ortopedzi tylko pierdzieli: nie ćwiczyć, nie wolno ćwiczyć bo z kolanami będzie tylko gorzej. Więc w te opinie tam, średnio wierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
bry!

a nawet jak opinie są pisane przez prawdziwych pacjentów, ale gdy portal zadzwoni i odmówisz ich ofery promocji swojej działalności, to tak spozycjonują opinie, że odpowiednio złe będą u góry

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przy chondro i innych schorzeniach większość lekarzy powie, żeby nie obciążać i przerzucić się na bierki. Ten co mnie operował ma skrajne opinie, ale jest lekarzem typowo sportowym, a nie od urazów Złe opinie są od ludzi po wypadkach.
Nigdzie mnie nie wypychał na tańsze badania, bo nie ma gdzie, ale i tak go lubię

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

forma lato