SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165077

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dostałam go na 18, nie miałam wpływu na rasę. Ale, tak jak mówię, mojego taty się naprawdę słucha. Bardziej jest przez to jego, niż mój. Tylko przy tych uszach to i on nie bardzo ma odwagę, już nawet mi zabronił go tykać. Bo ogólnie to z moim tatą jest tak- mój pies to niech ja próbuję. A fakt, że to do niego czuje respekt i lepiej by to wyszło mojemu tacie, niż mi.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Na szkoleniu też będzie niezbędny. Czuję, że nie dość, że nad psem to muszę popracować nad ojcem. Ja jestem zbyt miękka, on zbyt twardy
Inga, awęże też nie dla mnie(chociaż mi się bardzo podobają), bo by zdechły z głodu- nie wrzuciłabym im szczura

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Nie muszisz szcura, mozesz mysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Albo takiego pisklaka jak z wielkanocnych kartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
musiałaby być kulawa, cierpieć i pragnąć śmierci

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Rozumie, czyli musialaby podpisac zgode na eutanazje, tak? #
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Inga na pewno wrzuca tylko takie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oveja
A na naszym terytorium to zamienia się w bestie, ledwo da się go uspokoić. Zrobiłam błąd , że nie wzięłam go na żadne szkolenie. Niby ogólnie nie było z nim problemów, więc po co. a tu jednak ta agresja zaczyna być niefajna


Ja nie ekspert w dziedzinie psów, ale już pisałam, że mam znajomego hodowcę owczarków i z tego co wiem, to sa objawy, jakie wykazują psy niezsocjalizowane i wbrew pozorom... Strachliwe
Anno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Oveja
Dostałam go na 18, nie miałam wpływu na rasę. Ale, tak jak mówię, mojego taty się naprawdę słucha. Bardziej jest przez to jego, niż mój. Tylko przy tych uszach to i on nie bardzo ma odwagę, już nawet mi zabronił go tykać. Bo ogólnie to z moim tatą jest tak- mój pies to niech ja próbuję. A fakt, że to do niego czuje respekt i lepiej by to wyszło mojemu tacie, niż mi.



A to bardzo przepraszam, zwracam honor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
coś tam się znam, niektóre zachowania agresywne wynikają ze strachu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium