SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Pracowalam z dokladanie taka sama lala, ona jeszcze dodatkowo biegala 10-milowki codzinnie w zwyklych conversach, a pozniej sie dziwila, ze ortopeda ja zj****bal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong standard, czyli klasyczne "poprosze 3 big maci i dietetyczną cole bez cukru"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
a ta moja z pracy co jadla paczke waflów ryżowych podczas przerwy (!) przerzuciła się na sunbites w ilości 2 paczek
+kawka milka cappucino , jogurt no i warzywa ofkorz zeby bylo zdrowe odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja sie nie znam ale ta kiecka jest totalnie z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
laska jest chuda jak patyk (z zewnatrz) i wszyscy pieja jak fajnie wyglada, a mnie to do szalu doprowadza, bo gdybym sie rozebrala i zmierzyla faldy to by sie okazalo, ze jestem najszczuplejsza osoba w promieniu 10km. no ale co ja wiem o zyciu. Hubert

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A widzieliscie gdzies amerykanskich turystow bez Diet Coke'a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Gdyby ten podatek byl wlasnie od przetworzonej zywnosci to mozna by nawet przyklasnac, ale tutaj jest dokladnie na odwrot czyli panstwo nakazuje Ci w pewnym sensie odzywiania sie wbrew fizjologii, bo do jedzenia normalnego zarcia czlowiek jest przyzwyczajony od tysiacleci, a w przeciagu ubieglego stulecia wyrobil sie nowy 'styl' odzywiania, ktory ine pokrywa potrrzeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Julian kupuje diet coke do swojej kanapki z Costy/Nero

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
kieszko, ja i tak jestem przeciwna takim socjotechnikom. To nie dziala na dluzsza mete, nu niby jest straszna akcyza na alkohol a i tak sie upijaja do nieprzytomnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
ustawa o wychowywaniu w trzezwosci z definicji ma nie dzialac, tylko nie jest to wyraznie napisane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium