SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165046

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
mnie łabędź chciał kiedyś zjeść, ale umknęłam zagrożeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja sie najbardziej boje jak sycza...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a w kwestii jezyka - bo odkopalam ja np. budze sie w nocy i cos pyerdole do B. po angielsku...to jest niezle,bo ja bredze cos w stylu 'uwazaj, nadjezdza pociag' albo 'spadam w przepasc' wiec nie jestem swiadoma gdzie i z kim jestem, ale nigdy nie przemowilam po polsku

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja u rodziców się kiedyś obudziłam w środku nocy, poszłam do ich sypialni, obudziłam matkę i zaczęłam pytać: po ile woda? no po ile jest woda? I szarpać ją za bary, bo była nieprzytomna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ty, ale czujesz- jestes w fazie polprzytomnosci, a Twoj mozg pamieta, ze obok spi Anglik, a nie jakis polski becwal

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja do swojego też ględzę - teraz finglish, bo fiński mi nie wszedł jeszcze na tyle aby moja podświadomość nim operowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale też zdarza mi się w nocy się obudzić - przyebać mu i iść z powrotem spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Kiti, nie. Mam 19 maja, ale tydzien temu mialem weekend tak zapchany nauka ze nie mialem jak sie napic, a nawet jakbym wykminil, to nie mialem z kim bo wszyscy gdzies

No i dziekuje

Zmieniony przez - kieszko89 w dniu 2012-05-26 15:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paczcie:

http://vitalia.pl/forum22,513431,0_Co-robie-zle-prosze-o-pomoc.html#post_14664591

Jestem tak sławna, że aż parafrazują moje teksty
Kobiety są jednak żalosne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium