SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
wy wszystko wywęszycie na tych Vitaliach i innych Kafeteriach. Muszę pamiętać, żeby nie zakładać na Vitalii tematu "Na ile kg i lat wyglądam i dlaczego aż tak dużo? "

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak się mnie będzie nudziło, to założę tam temat To ważna sprawa jest, na ile wyglądam. Nie ma to tamto

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Oveja, a rozumiem


Zaglądam tam na poprawe humoru, chociaż ostatnio tego nie robie bo w ladies też jest nieźle .
Mam konto na vitalii i mnie kusi czy by nie wstawić tej foty co ostatnio do dziennika dałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Meduzy Cię zjedzą

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
hrhrhr

one tłuszcze zwierzęce ograniczają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
To dawaj Zapytaj na ile kg wyglądasz

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ide zrobić gpp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Pierwszy komentarz zacny
Ciekawe ile jutro meduz się nałapie
Przyjemnego GPP , ja zmykam jeszcze trochę popracować.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582


całkiem przyzwoite komentarze

_______________
no więc tak... na rowerze jeżdżę minimum dwie godziny każdego dnia, na świeżym powietrzu. nie chodziłam na siłownię bo dla mnie to nudne:P basen 5 razy w tygodniu po 2 godzinki. w końcu się przemogłam żeby założyć strój i mieć w nosie co inni sobie pomyślą. przez pierwszy tydzień robiłam beachbody power 90 ale się szybko zniechęciłam. zaczęłam natomiast w każde popołudnie wychodzić do parku na minimum 3 godziny. nie siadam na ławce ani na minutę, o nie ;) marsz, truchtanie, ścianka wspinaczkowa, małpi gaj... mogę sobie na to czasowo w tej chwili pozwolić więc korzystam :)

Zmieniony przez - Lucyferka w dniu 2012-05-27 02:18:14
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium