SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165067

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A w Finlandii same modelki? Mój kumpel to określił - finki są jak brzydkie ukrainki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Z resztą przykład: Poszliśmy odwiedzić znajomych, jakoś zanim pojechałam do PL na wielkanoc i gadaliśmy co będę robić w PL a ja na to, że pójdę w końcu do fryzjera (Ja tu do fryzjera nie chodzę, bo mnie 3 razy tak okaleczyli, że mam traumę więc raz na 2 msc. wypuszczam się chociaż na weekend do Szczecina do mojego zaufanego stylisty), pójdę do kosmetyczki, spa jakieś - żeby się na bóstwo zrobić, a kumpel na to: a potem możesz wrócić i znowu wyglądać brzydko - jak fińskie kobiety. Żona go szczeliła w łeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ale wiesz, podryw w kraju pasztetow sie nie liczy - jak we Francji jakis przystojny mezczyzna bedzie chcial sie zapoznac to zgarniam 10 punktow

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
np. moj trener twierdzi, ze jestem bardzo szczupla, ja mam odmienne zdanie, no ale jak on ma klientki po 30% BF to jak ja mam nie byc boginia fitnessu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W dupie mam Francje, jak już mówiłam Szwecja. Szwedki nie są pasztetowe ale i tam będąc nie narzekałam W ogóle teraz jak pojadę do Sztokholmu to muszę swojego ex nawiedzić, żeby zobaczył jak zayebiście wyglądam, co by się nieco gorzej poczuł
Potem w Kopenhadze muszę zrobić to samo

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-25 10:27:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ale ja jestem szatynka, w Szwecji przegrywam kolorem wlosow

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W Londynie jakiś koleś do mnie podszedł na ulicy i zarzucił: jakie masz wspaniałe włosy bla bla bla, a ja na to, że mam jeszcze wspanialszy środkowy palec - i pokazałam Anyway UK pasztetem stoi, strasznie tam u was jestt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dlatego trzymam BF na poziomie 20%, a nie jak poprzednio bo dzieki wyzszej sredniej masowej uchodzi mi na sucho

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ale tez z ciuchami jest latwiej- zarzuce marynarke, szorty, t-shirt i jakies kapcie i jestem krolowa fashion i lansu, bo paszteciska nawet jak zaloza kiecke to zly fason, no a do tego rozmiar 20 czy cos w ten desen

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja to w ogóle tutaj się rozleniwiłam, bo mam świadomość że czego nie założę i tak wyglądam lepiej od większości i chodzę ubrana jak menel, w rozdeptanych tenisówkach a w szafie buty i łachy nogą upycham bo się wysypują. Ale to akurat u mnie standard
A co do takich krótkich szorcików co to teraz są w każdym sklepie to mam opory, mam wmówę że mam grube uda i nie potrafię się tego wyzbyć

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-25 11:10:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium