SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165108

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kittie- wlasnie o to chodzi, bo ja zaprojektowalam (z Julianem, ale ja od strony techniczno-liczbowej) jedna czesc naszej oferty, za ktora teraz biora po kilkadziesiat tys. funtow za projekt, a moj dzien pracy wyceniaja na ponad 1000 funtow, natomiast ja nie uslyszalam slowa - nie rozumiemy co robisz, ale szanujemy cie lub cos w ten desen. Forse wyrwalam mu z gardla, bo jestem agresywna, ale to wiadomo. Niby forsa najwazniejsza, ale potem wysluch**e piania nad p***olina, ktora nic nie potrafi

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Rolnictwo będzie się dobrze kręcić tak długo jak ludzie będą żryć i nie ma miejsca na wybrzydzanie. A przy odrobinie pomysłu można z tego takie kokosy trzaskać, że dupa w lukrze pozostaje do zgonu. Ja, kittie będę rolnikiem - i chuy

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-25 14:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mi trener powiedzial, ze moglabym ze swoja przeszloscia sportowa otworzyc taki biznes jak on, ale marnie to widze

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kittie, też o tym myślałam. Może razem jakiś biznes, hodowla szczęsliwych kuraków. Będziemy tutejszym stonkom sprzedawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 526 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14235
dobry

Aktualnie: http://www.sfd.pl/DT_chernushka-t1093265.html

Pierwszy: http://www.sfd.pl/Chernushka_//_Redukcja_//_KSZTAŁTOWANIE_CIAŁA,_UMYSŁU-t854877.html

"Быстро - это медленно, но без перерывов".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W dupie mam kuraki, ja mam prawie 1000 ha ziemi do odziedziczenia, nie będę się rozdrabniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja chce miec czajkena na smyczy (a potem go zjesc ) ale B. sie nie zgodzil

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Z resztą mam już koszulę w kratę i teksańskiego Stetsona - szkoda, żeby się zmarnowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
wrong - właśnie konam ze śmiechu. kurczak na wystawy

oraz kittie - jakbyś potrzebowała jakiegoś wyrobnika to ja z chęcia odpocznę od pracy umysłowej

Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-05-25 14:38:09

Zmieniony przez - pani_w_obuwniczym w dniu 2012-05-25 14:39:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No przecież są wystawy kurczaków rasowych...wy miastowi to nic nie wiecie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium