SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165111

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Michał Jaka pogoda w Gleiwitz? Bo chciałabym mały wyskok zrobić na Ślunsk, a nie chcę trafić w jakiś sajgon pogodowy.

Pytanie do tych, którzy się parają naukami medycznymi/biologicznymi
czy zdecydowalibyście się zostać reearcherem w... Banku spermy?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-22 10:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
jak dobrze placa to brac

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No płacą nieźle... Ale jakoś nie wiem... Mieszanie w spermie nieznajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
w mysl zasady "zadna praca nie hanbi" i wazna dobra pensja to jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Najlepszym kozakiem na uczelni był mój promotor. Potrafił uwalić 100% roku w pierwszym terminie i 80% w drugim. Byli tacy co fizjo powtarzali od drugiego roku i zaliczali dopiero na 10 semestrze Stary w ogóle nie ukrywał, że robi to dla pieniędzy - student buli za powtarzanie przedmiotu (całego - z ćwiczeniami) na zajęcia nie chodził a kaska wpadała na katedralne wydatki - najlepszy sprzęt mieliśmy z całego uni Ja u niego egzamin pisałam w terminie prywatnym, u niego w gabinecie - sama Ale on mnie bardzo lubił, za bardzo - stary zboczuch. Na balu absolutoryjnym jak się nachlał to próbował obmacywać studentki, a te nieurodziwe wyzywał od kartofli i innych takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A stanowisko na ktorym bedziesz realizowac swoje zapedy kierownicze? ja postanowilam zostac najlepiej oplacanym przegladaczem internetu w UK, a oaza i Julian niech sobie pracuja. Zastosuje bierny opor Kazalam B. mnie zwolnic, bo wtedy ich podam do sadu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Marta: ja bym nie miała nic przeciwko - już jestem znieczulona. Miało się praktyki w sanepidzie, to w gorszych rzeczach się grzebało sperma jest czyściutka
Swoją drogą mnie się tam w sanepidowni nigdy nic nadzwyczajnego nie zdarzyło, ale koleżanka jak robiła u siebie na zadupiu w powiatowym praktykę to trafił jej się delikwent, co to dostarczył "próbkę" kału w litrowym słoju - żeby nie było, przyniósł wszystko co udało mu się pozyskać

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-22 10:22:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja tak serio bym (z biznesowego punktu widzenia) rozwazyla czy stanowisko jest rozwojowe ---> bedziesz rzadzic teraz lub w niedalekiej przyszlosci oraz pensja. sama dobra pensja nie wystarczy dla osoby szanujacej sie, czego przykladem jestem ja obecnie.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja normalnie nie mówię o zarobkach, więc powiem tyle, że płacą za 20h/tydz. prawie tyle co zarabia PhD stud na miesiąc. A w PhD zarabia naprawdę niźle.
Stanowisko researcher, więc ponad ćwierkającymi techniczkami, a pod jakimś szefem, który ma power

Generalnie, to potraktowałabym to jako wpis do CV, bo w przyszłości chciałabym się wkręcić do jakiegoś centrum robiącego IVF, bo to może oznaczać dobrą pozycję w PL, gdyby mi się zachciało wrócić. Tylko w PL disadvantage taki, że mohery mogą mnie ukamienować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium