SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To mogły byśmy razem na podryw chodzić - nie wchodziłybyśmy sobie w paradę Mnie się zielona lampka zapala tylko przy "ljus blond" 185cm +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Anno, mam to samo. Chyba jestem niezainteresowana facetami w ogole, bo nawet szatyni mnie nie interesuja

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-24 11:02:18

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Polscy panowie wypowiadają się na temat pl kobiet w Egipcie: "Jestem rozczarowany, wstyd się przyznać, że z Polski - chodzą się "kocmołuszą" z miejscowymi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
jakby mnie wyslali do Egiptu to nawet bym nie zajarzyla, ze mnie podrywaja

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Starzy moi byli jakoś niedawno, bo ojciec dostał wycieczkę od jakiejś firmy partnerskiej. Matka wróciła wk***yona, bo ją lokalni nagabywali ciągle a stary zamiast robić sceny zazdrości i walczyć to się tylko głupio cieszył cały czas i próbował ją wymienić na wielbłąda
Kupiłam se twaróg, żeby nie być głodna w pracy, bo nie wypada co chwilę mielić czegoś bo wszystkim smutno. Zjadłam kawał sera z rzodkieweczką, marchewką, oliwą i czym tam jeszcze i dalej jestem głodna - patrzę na pudełko a to 105 kcal. W dupie mam taki ser, to styropian jest

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-24 11:29:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kitttie
Oglądam sobie jednym okiem dokument o polskich sexturystkach w Egipcie. Nie potrafię tego zrozumieć - jak można mieć takie seksualne parcie na kolorowych. Ja tam sex turystykę uprawiałam w Skandynawii - dbam o czystość rasy


Ja oglądałam niedawno program o duńskich paniach (średnia wieku 60 lat ) uprawiajacych takową turystykę w jakimś tam kraju całkowicie czarnym; Nigeria czy cuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A duńskie młode brzydule, których już absolutnie nikt nie chce jeżdżą do Włoch, bo tamtejsz elowelasy biorą wszystko Zwłaszcza jeśli blond
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak pracowałam w Turcji, to dla zamyły nosiłam obrączkę cały czas, bo się tak chcieli integrować, że...
Inna sprawa, że Polki im się jako chętne i gotowe jawiły

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-05-24 12:09:31

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się wypuściłam samotnie do Chorwacji to na plaży się do mnie przyczołgał jakiś tambylec w wieku średnim błagając o pomoc, bo mu się rzekomo jeżowiec w stopę wbił Powiedziałam, że źle widzę, bo nie mam kontaktów na oczach, ale zawołam męża, to mu te jeżowcowe igły wyciągnie Odgalopował szybko, o dziwo bez utykania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
strach na wakacje jechac . mnie tu tylko raz jeden mlodzieniec nagabywal, skonczylo sie tym, ze odniosl mi siaty do domu. a na egzotyczne wycieczki nie jezdze, bo mieszczuchem jestem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium