Dwayne Johnson znany również jako The Rock jest gwiazdą WWE, przedsiębiorcą i jednym z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. W sieci nie brakuje newsów z nim związanych, a jeden z ostatnich dotyczy jego sobowtóra. Cała ta historia zaczęła się od filmu na TikToku opublikowanego przez mieszkańca Alabamy, który otagował The Rock’a. Od tego momentu mieszkańcy zaczęli prosić o zdjęcia z Fieldsem, które trafiły na stronę Facebooka biura szeryfa hrabstwa Morgan. Policjant z Alabamy porucznik Eric Fields (37 l.), który pracuje dla biura szeryfa hrabstwa Morgan opublikował zdjęcie, które szybko rozprzestrzeniło się w Internecie. Mężczyzna wygląda identycznie jak Dwayne! Na Twitterze pojawiło się zestawienie zdjęć obu panów, a The Rock zaskoczony podobieństwem, postanowił je udostępnić.

„O cholera! Wow. Facet po lewej jest o wiele fajniejszy. Bądź bezpieczny bracie i dziękuję za twoją służbę. Pewnego dnia wypijemy @teremana (tequila- red.) i muszę usłyszeć wszystkie twoje „rockowe historie”, bo wiem, że na pewno takie masz”.

Nie ma wątpliwości, że Fields jest często porównywany do The Rock’a zwłaszcza, gdy ma założone okulary przeciwsłoneczne. Żartuje nawet, że czasem potwierdza, że to on. Biuro szeryfa hrabstwa Morgan zaprosiło gwiazdę filmową na patrol z Fieldsem i jesteśmy ciekawi czy Johnson przyjmie zaproszenie. Na pewno byłoby to niesamowite spotkanie!

 

ZOBACZ FILM

Źródło: Twitter

Komentarze (1)
Gats 2

Gość wygląda jak dubler aktora. Ciekawe czy gdzieś na świecie jest mój sobowtór i jak mu się wiedzie w życiu.

0