SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie latam lotem. Mają ceny z dupy wyjęte. Taniej mi SASem z Tampere przez Sztokholm/Kopenhagę do Berlina niż polisz erlajns z Helsinek do Wawy. Do tego z Berlina mam do domu 130km niemiecką autostradą a z Wawy prawie 500 "polskimi drogami".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
kitttie
A ja to się zastanawiam, czy ja kiedykolwiek byłam na okęciu I dochodzę do wniosku, że nie byłam


Ja byłam 31 lat temu

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
ja na okeciu tylko sortowni nie odwiedzilem

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Rzabba: mnie coś tam się jednak po łbie kołacze, że gdzieś z rodzicami jechałam i lot był z okęcia...Ja tam zawsze korzystam z lotnisk germańskich, nawet dostanie się samochodem do Kolonii zajęło mi mniej czasu niż do Warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A jak germańce zepsuli mi walizkę, to zrobiłam taki raban, że od razu dostałam 100 euro i koszyk upominkowy na przeprosiny, nie wspominając że ta walizka była warta góra 30 Z resztą jak zgubili kiedyś to została odwieziona pod samą chałupę w Polsce i koszyk od Lufthansy też był. To się nazywa obsługa klienta, a lot to żart jakiś dla mnie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
kittie dam ci rade nie rob awantury bo tylko sobie szkodzisz. Osoby na ktore krzyczysz maja cie gleboko w dupie . a na okeciu lota i lufthanse te same biuro obsluguje nie liczysie linai lotnicza tylko firma ktora ja obsluguje:)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
krzyys88
ja na okeciu tylko sortowni nie odwiedzilem

Do samolotów też macie dostęp?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Niemcy inaczej myślą niż Polacy, nie przyjdzie im do głowy żadna niesubordynacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
no jak jest na rekawie to ja go odbieram. albo jak z dzieckiem ide to tez wbijam do samolotu generalni nie jaraja mnie samoloty wiec mnie to nie obchodzi:)

kittie moze dla tego ze im dobrze placa :) u nas strasznie ch**owo wiec ludzie sa wk***ienii bo to stresujaca praca. a co do pasazerow najlepszy komentarz byl jednej osoby na to ze ludzie w kolejce bezpieczenstwa dlugo stoja i moga nie zdazyc na lot "to sie k***y naucza wczesniej przychodzic".

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Akurat znajoma toczyła wojnę z Lufthansą, jakieś jaja przed samym wylotem.

LOTu już dawno nie ma, jest wiele innych firm

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium