SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak ma się układy z właścicielem rzeźni, a on ma układy z weterynarzem to i martwą świnię się przemieli. U nas kary za takie akcje są śmiesznie niskie - a konsumenta wszyscy mają przecież w dupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a 30% zarcia trafia do smieci i to oficjalnie, gdyby tak posprawdzac wiecej by sie znalazlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To też efekt postępu - rośnie chęć. Ale dla mnie to jest chore, ludzie ponoć nie mają pracy ani pieniędzy, a jak byłam w Szczecinie teraz to: W centrum dwa zaj**iste centra handlowe w odległości 300m od siebie, oba pełne parkingi i to po świętach, w godzina kiedy ludzie teoretycznie powinni być w pracy. Pod blokiem to samo 12 w południe, środek tygodnia - nie zaparkujesz i koniec, bo wszystko zastawione. W sklepach kolejki po kilka minut stania. To gdzie ta bieda jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no bo teraz inaczej si ebiede okresla, najwyrazniej, a cha kiedys ludzi ehodowali normalnie zborze zwierzata i starczalo dla wszytskich jedzenia po normlanych cenach i starczalo rolnikom na zycie, teraz ceny niesamowite, nadprodukcja zywnosci i doplaty dla rolnikow i sie... nie oplaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kittie... Bieda na koncie bankowym. Podobno Polacy są mistrzami w życiu na kredyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
No to co ja mam jeść...
A tak się cieszyłam ze świnki od rolnika.
Na szczęście mam swoje żółte kurczaczki (sztuk 30) i indorki (6szt) które pożrę wraz z rodziną swoją ale co to jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Fela: wet wojewódzki, powiedział mi że najlepiej iść do sklepu i kupować to, na czym pisze bio/organic bo wtedy jest przynajmniej szansa, że produkcja taka przeszła nie tylko podstawową kontrolę wet/fitosan ale także zostały sprawdzone normy dot. produkcji produktów klasy bio. Marta: ja kiedyś dostałam od banku kartę kredytową (nawet przychodów nie miałam) zrobiłam 400 zł kredytu i nie mogłam spać po nocach ja się boję takich rzeczy, bo uważam że bank tylko czeka żeby mnie wydupczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kittie, od czego są chwilówki? Bierzesz chwilówkę, spłacasz bank, a potem bierzesz kolejną i spłacasz tą i w końcu masz 100tyś. PLN długu <--- tak kilkoro moich znajomych porobiło, bo trza mieć nowe auto, TV, lapka, komórę i takie tam. Bo co ludzie powiedzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A jak ktoś nie ma serca i się nie boi to polecam wyśmienitą rozrywkę która praktykowałam z kolegą z katedry w Polsce: drukujemy sobie identyfikatorek ze zdjęciem i bierzemy jakąś legitymację (może być studencka, albo nawet miesięczny w okładce), neserek, strój służbowy i udajemy na targowisko, gdzie rolnicy i babcie sprzedają produkty z nyski/skrzyneczki i w zależności od rodzaju sprzedaży (czy to warzywa czy jaja i inne takie) migamy identyfikatorem i legitymacją (na szybko): "Dzień dobry kontrola fitosanitarna / Państwowego Instytutu Higieny weterynaryjnej, proszę o zaświadczenie o dopuszczeniu do obrotu" Zazwyczaj po nazwie instytucji panika jest jak na potańcówce w stodole podczas pożaru. Uciekają, płaczą, proszą, przekupują, grożą - uwaga, można dostać wpyerdol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium