SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165990

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Esther, dam znać Za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli dożyję ofkoz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Martucca
Dlatego też przekonałam męża, że musimy oszczędzać na dom poza big city

I konia w ogrodzie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Łokvrwa nowy spam

Dzień zyebany, własnie usiadłem na dupie po raz pierwszy od 6 rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4nn
I konia w ogrodzie


Byleby nie ze Szczytna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ten nie dożyje Twojego domu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Wbrew pozorom na takiej wsi trzeba być bardzo socjalnym bo tambylcy, na których jesteś skazana, lezą do ciebie między jednym dojeniem a drugim czy też tam w innej przerwie kiedy zapragną. Idą i siedzą...
A często są to bardzo trunkowi towarzysze...
A pogonić nie możesz bo cię katolicko-tatarsko-prawosławna społeczność ekskomuniką ekumeniczną obłoży.
A niechęć ich może być bardzo kłopotliwa, wręcz niebezpieczna.
Na dodatek drób okoliczny wszelki sra mi na działce tak gęsto, że sobie nawet po rosie pobiegać nie mogę bosymi stópki. Już nie wspomnę że indyki wielkim stadem przyłażą, parzą na mnie złym okiem jak dyndam w hamaku i Bóg jeden wie co sobie myślą, że tak leżę bezproduktywnie gapiąc się w listki na jabłonce.
No bo 10km od Wawy to jednak co innego niż 10 km od Bielska Podlaskiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Będę czekać na relację Ale zaraz zaraz, Ty jesz te duńsko-afrykańskie gnu i bawoły przecież, to bez porównania


A i wieś bomba, w ogóle bez porównania z miastem w Krakowie dorobiłam się na razie tylko wzroku a'la nietopyrz i alergii, która znika, jak tylko wrócę na wsię

I gołębie srają na pranie i się gnieżdżą i lęgną na balkonie...

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-05-16 21:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fela wychowałam się na małej wsi, gdzie nawet szkoły nie było, a do jedynego sklepiku drałowało się z buta 40 minut. I mimo to podoba mi się Ba, mam bardzo dobrych znajomych tam, którzy nie narzekają i są o wiele bardziej szczęśliwi niż w centrum Szczecina (bo tam mieszkali, a mimo to wrócili).

Esther, ale mi za to kortyzol skacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Fela na Mokotów mam 25km, jeżdżę do W-wy tylko do pracy weźmiesz sobie groźnego psa i będą tylko machali za ogrodzeniem do nas nikt nie przychodzi.
Ale ja zawsze uciekałam na wieś i nie lubiłam powrotów do miasta

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

forma lato