SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ubezpieczenie od bezrobocia w DK jest zayebiste. Mój ex jak stracił robotę na jakiś tam okres to mu się nawet specjalnie standard życia nie obniżył bo miał wysoką stawkę - tylko nie mógł wyjeżdżać często i próbowali wysłać go na kurs operatora wózka widłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Marta, no ja zeszlam i zaluje w kazdej mozliwej chwili

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kittie, mam to samo W PL trza było być kreatywnym i uważnym, żeby na przykład dobrze tipsy i eppendorfy wymyć w płynie do naczyń Kolega się raz nie postarał i dziwne wyniki z PCR mu wyszły Okazało się, że jakiś włos mu się do mixa przyplątał

Sis, a nie możesz teraz na bardziej intratną pozycję wskoczyć, odpowiednią do kwalifikacji?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-22 10:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
W tej chwili mam w pelni rozwinieta depresje i jedno co widze to mozliwosc sprzedawania w sklepie na dole B. cos tam brzeczy o powrocie na doktorat, ale to oznaczaloby, ze bym brala kase od niego, bo w UK stypendium doktoranckie (nawet komercyjne) to cos kolo 15k funtow. Nie wiem.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nono, procedura mycia jednorazowych tipsów z automatu była zayebista płyn do naczyń - płukanie kranówą - płukanie destylowaną Spekol z 65 roku, kuwety porysowane jak curwa mać, wyniki z foto jakieś dziwaczne, ale zmanipuluje się trochę i można pisać. I rysowanie wykresów absorbancji na papierze milimetrowym, odręcznie bo spekol nie drukował od roku 85`
Ale powiem Ci szczerze, że jak gadam tutaj z finuchami, to dochodzę do wniosku, że jak by im dać oldschool pipetę szklaną z gruszką, to nie wiedzieli by co z nią zrobić.

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-22 10:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i te mikroskopy, gdzie ktoś musiał śrubę makro nieruchomo trzymać w czasie obserwacji, bo się stolik samoczynnie opuszczał
I jeszcze rysowanie obrazu spod mikroskopu w zeszycie gładkim. Tzn. rzekomo spod mikroskopu, bo tam z reguły nic widać nie było, więc kalkowaliśmy z podręczników

Ach... Wzruszyłam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No ja widzę, że procedura nauczania wszędzie taka sama Nasza pani dziekan na bio komórki zawsze kazała nam przerysować z podręcznika/internetu bo większość tej sztuki zeszytowej i tak była do chuya niepodobna i wartość edukacyjną miała zerową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A w ogóle to kiedyś żeśmy tak pobadali chromosomy, że chłopcy mieli barra..
A nie, to inaczej było. Mieliśmy robić preparaty na chromosomy, kto dobrze zrobił mógł dostać 5, i jak kumpel po coś poszedł to ja mu dołożyłam szybko coś od siebie, i on miał ciałka

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-22 10:58:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kitttie
większość tej sztuki zeszytowej i tak była do chuya niepodobna i wartość edukacyjną miała zerową


Haaa... Kiedyś kolega na zajęciach botaniki systematycznej się postarał i samodzielnie narysował grzyba Phallus impudicus Prowadząca zamiast docenić jego wysiłek, to go za drzwi wyebała

Dla nieznających systemiatyki grzybów: ów gatunek wygląda tak:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011

Na zaliczeniu z mikro klinicznej dr pyta laski (strasznie ciemna ta klientka była): przychodzi do Pani koleżanka W. z zapaleniem spojówki, co pani robi, żeby pobrać materiał? - Biopsję? A jak prof. sobie robił jaja, że agar czekoladowy robi się z czekolady to te przygłupy potem powypisywały na egzaminie, jakieś cuda o ziarnach czekoladowca...
A w ogóle a propos to widziałam na targu świeże smardze - znaczy to, że gdzieś tu muszą rosnąć, mimo że raczej ich tu być nie powinno wedle mapy zasięgu...Czeba poszukać.

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-22 11:18:23
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium