SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja też nienawidzę szlaczków, złotych pierdółek i innych takich bo to mnie strasznie wiochą bije, i nawet porządna torba wygląda jak z rynku w Pcimiu
Dlatego nienawidzę Versace no i jeszcze boję się twarzy Donatelli, ale to swoją drogą

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-18 18:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
wlasnie, zapomnialam dodac o fredzelkach, ktore obecnie sa na czarnych torebkach Gucci. Prada wyglada tak wiesniacko (tzn. to co maja w e-store), ze nie ma mozliwosci

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Donatella straszna jest

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Spoko, Allegra też niedługo będzie jak mama, chyba że umrze wcześniej Z drugiej strony podziwiam tą kobietę, wszyscy ją mieli za przygłupią młodszą siostrę a jak Gianni zszedł to zaczęła robić taki biznes, że łeb w poprzek staje. A kiedyś w wywiadzie przyznała, że zdaje sobie sprawę że jest kiczowata i wygląda jak muppet ale ma tyle pieniędzy, że może pozwolić sobie na to żeby mieć w dupie kto co o niej myśli. Zuch kobieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
implanty rządzą!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Muszę chyba zapytać obli czy dobrym pomysłem było by uciąć ww i podlać sobie tłuszczykiem bo nic tylko z tymi węglami problemy mam ostatnio, przeca nie będę jeść pół kilo marchewki dziennie bo to się orzygać można...A ja chcę wyglądać jak Donatella
Lecem przypakować a prosto z pakerni pójdę spocona oglądać mojego ulubionego żyda Cohena

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-18 18:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A Mulberry? One mi sie bardziej podobaja niz Burberry, bo Burberry dla mnie to takie troche chav-owate
Niestety wlosi sie kochaja w takich zlotych pierdulkach, wielkich klamrach itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja tam nie jestem przekonana, ze Donatella ma opinie publiczna w doopie Mnie by sie tam na stare lata nie chcialo pod skalpel wpasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
kittie gdzie ty te buty rozmiar 35 kupujesz? tez mam takie wielkostopie i jedyny dzial obuwniczy w ktorym znajduje rozmiar dla siebie to chlopiecy. Tylko fasony jakby malo eleganckie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mulberry do mnie nie przemawia. Jeszcze Miu Miu bywa fajne.
Co do Burberry- mam bardzo ladna ichnia tote, taka plecionke, Martucca widziala kiedys i chyba sie podobala. Dosc gustowna, wiec nie wiem czy chavs je nosza, jak tak to na zdrowie

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-18 20:38:42

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium