SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
zapewne jak kupie suple za kolejne 200 funtow to mi przejdzie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Pamiętam, że broniłam obu prac jakoś na tydzień przed moimi urodzinami i potem jechałam na 5 dni do Paryża - stary mój się rzucił i dał mi firmową kartę, żebym sobie uczciła tyle ważnych wydarzeń na raz - na początku było mi głupio, ale potem jak mi przeszło to się zapędziłam tak daleko, że po powrocie jak wydało się ile rozyebałam to stary się do mnie miesiąc nie odzywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja mam teraz sposob na matke, jak przyjezdzam to wzdycham glosno, ze np. sa takie fajne pantofle, ale kosztuje xxx i to jest zdzierstwo tylko dlatego, ze mam duza stope etc. i wtedy matka zupelnie niespodziewanie wyskakuje z gotowka, bo przeciez musze jakos wygladac albo raz fajna kiecke z Solar widzialam i jak wytlumaczylam matce, ze bedzie mi ladnie dupe opinac to mi dala kase, bo mam ladna dupe

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Heh, ja to czasem jak pomyślę jakim jestem rozpuszczonym bachorem to aż mi głupio, jadę do domu: tatusiu, a zawieziesz mnie do Szczecina na zakupy? Tatuś wiezie a ja łażę po sklepach, grzebię i paczę: ładne, w Fi takich nie ma, ale drogo - a ja muszę oszczędzać i w ten oto sposób przywożę z wypraw do domu całe wory odzieży i obuwia oraz innych sprzętów
Bo ojciec mój zaparł się aby mi udowodnić, że nigdzie nie będzie mi lepiej niż z tatusiem I ja mu wierzę, dlatego też planuję powrót - a chłopu powiedziałam, że póki nie zagwarantuje takiego poziomu życia jak tatuś to nie ma nic do dyskusji

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-25 11:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ty, moja matka wpadla na genialny pomysl jak narzekalam na sklepy w UK (bo poza markami swiatowymi to samo gowno bezguscie tu maja) i bakalam, ze lubie polskie marki typu Simple czy Solar to ona zasugerowala, ze powinnam przyjezdzac tu na zakupy (wspomagane przez jej portfel )

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
o, moja stara tez liczy, ze wroce i zamieszkam na naszym ranczo z dalmatynczykami, ale B. mowi po polsku (jak wspominalam) 'piekna pani' i 'szynka' oraz boi sie psow

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mój też po Polsku nie mówi, ale mam to gdzieś - powiedziałam mu, że latem może jeździć kombajnem a resztę roku tirem albo ciągnikiem - i jest bardzo podekscytowany po za tym on by chciał otworzyć własny klub, więc myślę że w PL spokojnie mógłby to zrobić. Stary już dla mnie odrolnił elegancką działkę z kawałkiem lasu i jeziorem prywatnym, chce budować hacjendę a ten dupek nie wiem nad czym się jeszcze zastanawia
Po za tym stary chce zakładać pole golfowe - co uważam za świetny pomysł i mam zamiar go w tym wspierać

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-25 11:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
U mnie B. zarabia tyle kasy jako ten spec od kart, ze nie ma nawet szans w Polsce jakby nawet zostal head of cards w jakims banku coby zblizyl sie, a w Polsce ceny wyzsze (poza zarciem). Mnie tez sie nie spieszy, bo choc po szkole zycia u Juliana moglabym zostac szefem dzialu analiz to polscy pracownicy nie zniesliby moich standardow. Wiem, bo pracowalam w banku i koledzy nienawidzili mnie za pomysly- 'zrobmy plynnosc w sasie', 'czemu robisz to z reki, przeciez mozemy napisac makro' itd.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-25 11:57:31

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8747
Halio :)
wrong nie powinnam może generalizować ale z moich obserwacji wynika, że Polaków sport narodowy to op*****lanie się w robocie "co by tu zrobić żeby zarobić a sie nie narobić" i obserwuję to w każdej swojej robocie...
a czy ja też mogłabym dostać kawałek kombuchy?

...zawsze to lepiej odejść od zmysłów niż zwariować...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium