SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrong, spróbuję powalczyć sama, ale jak coś to się zgłoszę. Końcówka ostatniego semestru, powinnam pracę pisać, a tu trzeba się z SAS'em poużerać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja chce tylko uslyszec 'dziekuje za zysk w wysokosci kilkuset tysiecy funtow'. Premie sama skasuje Lejdi- to ze statystyki czy masz jakas baze danych? Bo ja jestem tak ogolnie statystykiem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No i byloby milo, gdyby B. nie uwazal mnie za maskotke firmy.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
4nn
Szef burak

Ksiazke moglabym o nim napisac...

Kurde, maz mnie chyba zdradza, wlasnie roze dostalam i miete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie ze statystyki, jakieś badanie mam wykonać. Projekt ma bardzo luźne wymagania - brak wymagań. Dowalili nam przedmiot o nazwie "Zaawansowane techniki SAS", warto wspomnieć, że podstawowych technik SAS to nie uświadczyliśmy, więc i tak od zera zaczęliśmy. No ale nazwa brzmi dumnie
wrong, jaki kierunek w PL kończyłaś?

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-05-25 14:31:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja mam SAS, wiec jesli cos potrzebujesz to daj znac na priv, ale nie zeby mi nie zajelo zbyt duzo czasu, bo mam podniesiony kortyzol i musze sie zrelaksowac w weekend gdzies na plazy. Raz obiecalam Lejjli pomoc, bo myslalam, ze cos na szybko a dala mi cos co mialam na designed experiments, ktorego to przedmiotu malo nie oblalam bo sie liczylo na 20 stron

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Na rozmowie o prace, jak zapytali co jest moim zdaniem najbardziej demotywujące to odpowiedziałam, że stałe niedocenianie - nie ma chyba nic gorszego niż kiedy naprawdę się starasz a inni mają to w dupie, odechciewa się robić cokolwiek. Ale ja swoją przyszłość wiążę tylko z biznesem prywatnym i chuy - nie będę na kogoś zapyerdalać całe życie - tylko na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
W Polsce skonczylam na SGH ekonometrie i ekonomie teoretyczna, a w UK statystyke

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Gorzej jak trafisz na klientów, którzy nie doceniają Twojej pracy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wow nieźle. Ja informa i ekonometria, ale cieszę się, że już kończę yh. Dobra, to jakby co to będę Cię atakować. Dzięki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium