SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za ingerencję w tzw. poczęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Za zapładnianie pozaustrojowe! Toż to nie godzi się. Jak kobieta sama zaskoczyć nie może to kara od boga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dawca spermy to onanista Ale w DK dobrze zarabia i nie płaci od tego podatków A jeszcze w opinii publicznej uchodzi za dobroczyńcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja bym wziela Sis, bo masz jeszcze rodzine i kurnik do ogarniecia , jedno nie zrob takiego bledu jak ja- polakomilam sie na forse i efektywnie pracuje grubo ponizej mozliwosci, bo moje umiejetnosci byly na poziomie PhD, a teraz programuje banalne kody w SAS a reszte czasu robie awantury.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Do tego czasu mohery wymra Ja tam jestem dobrej mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
jak sie mohery przypyerdola to pwiedz, ze Maryja tez zaszla przez invitro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no, ja poniżej kwalfikacji PhD nie zejdę. Nawet mi agent ubezpieczeniowy (bo ja mam ubezpieczenie od bezrobocia) powiedział, że tak nie można robić

A jak mohery się będą stawiać to na nie klątwę ześlę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja to w ogóle w pracy rozczarowana jestem - na studiach najprostsze badania zajmowały multum czasu, chromatografia ręcznie, zamiast vortexu czy wytrząsarki własna rącza a miast łaźni garnek z wodą i kuchenka turystyczna - czułam, że coś umiem A teraz wszystkie elektroforezy, blottingi, pcry, elisy, spektro - wszystko się curwa samo robi już nie mówiąc o analizach biochem/chem...Ale jak mnie na wojnę wyślą to będę mogła robić oznaczenia w namiocie, nad paleniskiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

forma lato