SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Sis, czuje, ze jak tak dalej pojdzie z kregoslupem to ciagi wroca do gry

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Kittie JAp******E...

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
To bardzo ciekawe... A pozniej ten roundup nie psuje smaku tej maki? To chyba smierdzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
lekkuchno tylko truje

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Na szczescie lekuchno... Bo juz sie zaczelam niepokoic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Pah, yosis ja miałam praktykę w instytucie higieny weterynaryjnej a do tego ojca kolega jest weterynarzem wojewódzkim - co ja się nasłuchałam o żarciu, to moje. Bunia: nie śmierdzi bo wietrzeje, ale jest to legalna praktyka, "oficjalnie nieszkodliwa". Dla smaczku dodam wam jeszcze, że w trakcie magazynowania zboża szkodniki truje się substancją, która jest niemal analogiem cyklonu b W stanie czynnym zabija także ludzi i parę wypadków znam, kiedy to chłop miał zboże na strychu, nielegalnie zakpuił, rozłożył i nikt się w domu rano już nie obudził
Na pocieszenie dodam, że tak jak i cyklon okres całkowitego rozkładu jest dość krótki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Zakończę tę dyskusję tak: Moje drogie, zamieszkałe w Polsce (bo o sytuacjach w innych państwach wiele powiedzieć nie mogę) Społeczeństwo w Polsce ma wizję drobnego rolnika z kosą, zbierającego plon na polu i dojącego krowę po dniu na pastwisku. A to jest g**** prawda, tzw. małorolni chłopi (generalizując) to najbardziej pazerna grupa społeczna jaką w życiu spotkałam - mają ku temu swoje powody, na przemianie ustrojowej wbrew pozorom dostali po dupie, kolejny kopniak nadszedł ze strony UE., do tego są przebiegli. W Polsce istnieje moralne przyzwolenie na to, żeby rolnicy sprzedawali sobie "na lewo" swoje plony na targowiskach, ale kupując je musicie zdawać sobie sprawę, że kupujecie produkt który nie przeszedł ani inspekcji weterynaryjnej ani fitosanitarnej i to może być dosłownie wszystko, włącznie z selerem pędzonym na uranie. A dostęp do środków używanych przez dużych producentów jest otwarty i wbrew pozorom używanie ich pozwala uzyskać o wiele lepszą wydajność i w konsekwencji wyższe dochody. To nie jest prawda objawiona, a mój wniosek wysnuty na podstawie znajomości sytuacji (szczególnie nie polecam wieprzowiny od chłopa, co jak co ale świnia jest wszystkożerna). Jakość żywności jest ceną za postęp i będzie tylko gorzej - bo to równia pochyła. Koniec powagi w spamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A o martwych swiniach odstawianych do rzezni slyszalas czy to tylko urban legend?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Na dobrą sprawę może się zdarzyć, w Polsce wszystko może się zdarzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium