Już kilkakrotnie pisaliśmy o potomkach Arnolda, lecz w sieci pojawiły się nowe zdjęcia i informacje na temat jego synów. Ten nieślubny, czyli Joseph Baena (21 l.) inspiruje się legendarną sylwetką swojego ojca. Zaczął podnosić ciężary i na ​​poważnie myśli o swojej przyszłości w branży fitness.

ZOBACZ: Syn Arnolda Schwarzeneggera chce wystartować w zawodach

Chociaż ma dość mało followersów w porównaniu do innych “sportowych sław” na Instagramie, bo zaledwie 13,4 tys., to regularnie publikuje filmy i zdjęcia z siłowni. "To dopiero początek" - tak napisał pod jednym z ostatnich filmów.

Póki co obrał sobie cel stania się "wielkim" w Hollywood, gdyż stawia na branżę aktorską. Na pewno będzie miał wsparcie od ojca. Joseph to nie jedyny syn Arnolda, który ćwiczy i planuje związać swoją przyszłość z aktorstwem. Patrick Schwarzenegger, również chce iść w ślady ojca. Narazie jednak nie chce stać się zbyt masywnym, ponieważ aktualnie celuje w role do filmów romantycznych. Ojciec jednak zdradził, że po 30 roku życia planuje rozbudować sylwetkę i zagrać w filmach akcji. Ciekawe czy zobaczymy dwóch braci w jednym filmie? Byłoby to na pewno niezłym chwytem marketingowym. Co myślicie o synach Arnolda? Czyż Joseph nie wygląda jak Arnold w młodości?

https://youtu.be/I2X-QhfGlRM

Komentarze (3)
lordknaga

pamietam ta afere, kiedy udowodniono ze tego syna, zrobil ze pokojowka, bodajze meksykanka, wrzucali jej foto i bylo tylko wow 'arnold musial byc niewidomy, kiedy doszlo do zblizenia' :-D

0
colin2000

Był na grubej bombie i testo zrobił swój skutek uboczny...

0
domosos

Z gęby moze i trochę podobny, ale na tym podobieństwa się kończą

0