SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165102

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale brytan Aishy i tak wymiata. Wkleiłabym zdjęcie mojego, ale gupi ajpad nie przewiduje takich atrakcji. Może potem, jak do kompa siądę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie pokaze calej postaci Szynki, bo sie obrazi, to nie ankieta dla Marty Mamy 2 dalamtynczyki, on jest chudy, ona spasiona

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
hejka
heh ja to mam nosa do psich tematów

Martucca
Zaraz mnie obrzucą kamieniami, ale uważam, że wszystkie psy niedopuszczone do hodowli powinny być sterylizowane


ja akurat się podisuję, a najbardziej mnie wpieprza jak w takim sezonie jak teraz co budynek to nowy szczeniak jest kupiony a na jesień juz ich nie ma nie wiem co oni z nimi robią....... jedzą?????????? a jak masz wydać kasę to się 100 razy zastanowisz ach............ ciężki temat jeszcze jestem za obowiązkowym chipowaniem i przypisaniem psa do właściciela, żeby qwa odpowiadał za zwierzę jak za dzieci swoje a nie wypieprzy na autostradzie z samochodu i zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewno się spasła, bo wyżera mu jego jerky.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Szynka ważne, że widzimy pysk i dupę, reszta nieważna

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Szynka sie spasla, bosmy ja wysterylizowali i dokladnie jak szczury z ksiazki Taubesa- jadla to samo, a zmienila sie ze smuklej damy w wielka opasla szyne nauka na przyszlosc kvrva

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
W dobrym momencie sie zjawilam, przod Szynki w koncu zobaczylam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kwestia hormonów, ciekawe jaki % kastratów nie trzyma wagi. Z psów fundacyjnych chyba żaden się nie spasł

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wiesz co, Taubes pisal, ze jak szczurom usuwali jajniki (a Szynce wycieli jajniki i macice) to natychmiast sie pasly jak swinie, niezaleznie od tego co jadly, nie do konca pamietam o co szlo- pewnie estrogen i jego role w regulacji pracy komorek tluszczowych.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Bo nie tak, ze sie spasla- ona zwiekszyla mase 2x jedzac tyle samo i ruszajac sie tyle samo co przedtem, do tego nawet dawalam jej royal canin light przez jakis czas, jezdzilismy na rowerze (we dwie ) i nic. Zauwazylam, ze ona - niczym otyli ludzie sie oszczedza- jak jest mozliwosc siku to ona do ostatniej chwili godnie oczekuje, a z kolei pies (chudy jak patyk) zapyerdala wokol matki w podskokach.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium