SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie smiac sie, wiecie jak mi trudno wyciskac w lezeniu albo zrobic invert row przy takich dlugich ramionach (2m zasiegu ramion)

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-24 10:08:06

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Niestety, ale przy takim cenniku to trzeba być naprawdę chorowitym, żeby wydać 650 euro na lekarzy - tak jak ja Ale mnie wpadło tyle, bo ginekolog mnie długo w zimie składał po tym jak mnie w Szc zarazili gronkowcem (też nie wiem co mi przyszło do głowy, że w PL mnie lepiej zoperują niż tutaj)

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-24 10:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja od sierpnia zeszłego roku naliczyłam 30 wizyt, z czego większość u specjalistów Oczywiście jeszcze pękło kilkanaście tys. za ortopedę Nie jestem ekonomiczna

Magda ale możesz chwycić kogoś z większej odległości

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-05-24 10:24:38

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Moge komus szybciej yebnac, bo piesc szybciej dotrze

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Oglądam sobie jednym okiem dokument o polskich sexturystkach w Egipcie. Nie potrafię tego zrozumieć - jak można mieć takie seksualne parcie na kolorowych. Ja tam sex turystykę uprawiałam w Skandynawii - dbam o czystość rasy

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-24 10:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mnie w ogole fascynuje jak ludzie moga wierzyc, ze to nie biznes tylko pozadanie czy milosc

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
wrong: ale to cała Europa tak ma, Niemki to standard, szwedki słyszałam opinie, że się tak puszczają że mała bania. Jak byłam z koleżanką na Sri Lance czy Dominikanie to normalnie od tubylców to trzeba się kijem odpędzać, jeden był tak nachalny że musiałam mu wytłumaczyć że nie będę z nim oglądać zachodów słońca, jeść kolacji czy chodzić na spacery z tej prostej przyczyny, że odczuwam wyższość rasową i by mi to uwłaczało Po tym dzikusy pokazywali mnie paluchami i nazywali rasistą

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-24 10:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Pamiętam jak na egzaminie z antropologii profesor opowiadała, że pociąg do egzotyki może być wyrazem dążenia do zachowania zmienności genetycznej, z drugiej jednak strony badania wykazują, że między rasowe krzyżówki nie są naturalne bo np. o wiele wyższy procent ciąż między rasowych jest poroniony we wczesnych stadiach - znaczy natura się broni. Skończyło się to tak, że ja rzuciłam, że mnie najbardziej podobają się przedstawiciele rasy nordyckiej - na to stary dziad (ca. 80 lat) zaczął się cieszyć "To ja się podobam p. Paulinie, bo to ja jestem przykładem rasy nordyckiej"
Dostałam 5 - jak jedyna na roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja nie jestem w stanie określić, czy jasny blondyn jest przystojny czy nie i dla mnie są niezauważalni

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium