SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164985

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o MB Redukcyjno
Ta sukienka to jakaś dla współczesnych dzieci kwaitów?! Ta oaza lubi komuny seksualne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Sis, byla jeszcze gorsza...jeno nie moge znalezc

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ta sukienka z leksza psychodeliczna Nie rozpraszala was w pracy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja nie patrze w jej kierunku

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal, niedługo po tym, jak wprowadzili ten d****ny podatek w DK, to pewnien szanowany prof w dziedzinie leczenia otyłości z uni w Cph napisał art dla poczytnej gazety codziennej, że on to bardzo źle widzi, bo ludzie rzucą się w kierunku syfnego jedzenia, głownie zawierającego dużo cukru i białej mąki, bo będą mieli "cravings". No czas pokaże... Ale patrząc w koszyki tłuściochów w marketach wydaje się, że ma rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
oczywiscie, ze ma racje, bo takiego typu akcje dzialaja na psychike czlowieka w prosty sposob - skoro to drozeje, to po co mam kupowac? W koncu tluszcze sa be i tylko sie od nich tyje - bede wpyerdalac make i platki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
martucca, mnie ten podatek komunizmem smierdzi... jak panstwo moze mi mowic co mam jesc? Ci Skandynawowie maja chyba takie ciagoty do komunalnego podejmowania decyzji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
u mnie w pracy ta chuda laska (tzn. nie oaza) kupuje chude mleko, margaryne odtluszczona a potem tone ciastek za 75 pensow. no ludzie, jak juz mialabym sie truc to czyms odpowiednio wyrafinowanym

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium