SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z innej beki... Mój kolega ze studiów odkrył właśnie, że jest homo Podłamał się tym, że przez całe życie błądził i udał się do psychologa. Tam dotarło do niego, że to dlatego, że jego matka poszła do pracy, jak miał 3 miesiące...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
witajcie spamiarze

przekonuje mnie ten wniosek ze to przez matke bo do pracy poszla, moja znajoma dzieki psychologowi uznala za poglady miala niewlasciwe i za stosowne przyszlo jej zmienic zdanie i od pewnego momentu twierdzi ze to jest choroba (ktora mozna leczyc)
nie mam nic przeciwko psychologom jako takim, znam nawet takich sensownych

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-05-24 12:45:56

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6134
ale czekaj, że dane poglądy to choroba, czy że zmiany poglądów to choroba? ;)

od "wszystko jest do zrobienia, prócz niemożliwego" do "impossible is nothing" :)

http://www.sfd.pl/DT/redukcja/cascada_-t850570-s3.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
chyba uznala ze jej wczesniejsze poglady to byla choroba

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
W jakim celu stosuje się oczyszczanie? Znalazłam gdzieś w dzienniku 3dniowe na bazie jabłek i wody. Czy można się oczyścić po regeneracji przed rozpoczęciem nowego cyklu?

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 226 Napisanych postów 10110 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66485
Martucca
Z innej beki... Mój kolega ze studiów odkrył właśnie, że jest homo Podłamał się tym, że przez całe życie błądził i udał się do psychologa. Tam dotarło do niego, że to dlatego, że jego matka poszła do pracy, jak miał 3 miesiące...



do utylizacji go

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No i do poniedziałku dostałam zwolnienie Pani doktor stwierdziła, że mogę zostać donorem histaminy. Mam siedzieć w domu, nie wyłazić przed zmierzchem i modlić się o opady deszczu, bo wtedy mogę wywietrzyć chałupę. I kortyzon do września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I będziesz pić krew w nocy?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No chyba będę musiała zaraz se antyhistaminy zapodam, zainhaluję się kortyzonem i idę na siłownię. Tam jest klima i nie ma okien bo to piwnica, lepiej mi będzie niż w domu
Dzisiaj kolega w pracy, więc będę za nim chodzić i standardowo pytać: "czy uważasz, że mam za małą dupę?" etc załamie się chłop

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-24 14:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monia.W.B
W jakim celu stosuje się oczyszczanie? Znalazłam gdzieś w dzienniku 3dniowe na bazie jabłek i wody. Czy można się oczyścić po regeneracji przed rozpoczęciem nowego cyklu?


WTF?

Regeneracja sama w sobie jest czyszcząca i ciało i umysł. "Oczyszcza" się wymęczony ciężkimi treningami i dietą organizm, który potrzebuje przerwy, czy to w pracy wątroby, czy przewodu pokarmowego, czy wyrownania gospodarki elektrolitowej.

To nie jest żaden magiczny proces, wiele dziewczyn skarży się na niemiłosierne bóle głowy i żołądka, osłabienie i wqrv.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-24 15:45:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

forma lato