SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Spoko Krzys tak się pytam jakie ograniczenia macie itp., samoloty mnie nie jarają, bo ojciec tam robi jako mechanik od ponad 30 lat

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66268
to aniu wiesz ze cud ze te lotnisko jeszcze istnieje bo syf straszyny i ludzi nie szanuja...

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Krzysiu: naród niemiecki sławny jest z tego, że jak każesz mu napyerdalać cały dzień młotkiem w kamień to będzie stał i napyerdalał i nie będzie się zastanawiać czy jest sens czy nie ma sensu. Są świetną siłą roboczą, ale nie mają kreatywności i niesubordynacji w genach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Już kilka lat temu przestali szanować, ludzie w stresie cały czas, co przyjdzie do głowy kolejnemu prezesowi

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66268
sa idiotami poprostu niemcy wez u mnie takie jaja sa ze ja p******e za duzo ludzi bylo to kolesiowi kazali pojsc i patrzec czy 2 dobrze rozdaje ulotki

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A tu jest to samo, już się nauczyłam żeby nigdy nie robić nic co wykracza po za moje kompetencje - nawet z dobrej woli. W mojej drugiej pracy wszyscy to same niemoty i ciemniaki, że się płakać chce. Próbowali zainstalować router dwie godziny - nie dali rady. Szef zapytał czy wiem jak to zrobić, to powiedziałam że wiem i mogę zrobić ale 50e, a jak nie chcą dać to niech dzwonią po admina - przyjedzie i zrobi im za 100e I jak polski pracodawca by się wk***ył tak tutaj to jest norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie każdy W Polsce bywa jeszcze dobrze

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-05-24 19:20:16

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66268
bo unas trzeba wszysko umić. mi sie rozj**aly dzwi na rekawie dzwonie mowie co i jak to mi k***a nie kolesia z serwisu tylko kolejnego psra wysylaja mimo ze mowie ze to drzwi rozj**ane a nie przepustka zepsuta... sie wk***ilem i sam musialem naprawic mimo ze za to mi nie placa...

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Może jakbyś powiedział, że się zepsuły, byłoby lepiej

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66268
mowilem i nawet zaproponowalem zeby mi serwis przyslali

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium