SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mezo kiedyś słuchałam Ale to dawno było

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Dotka, ja tam disco polo lubie - na potancowie do wodki po prostu ja rozgraniczam muzyke od duzych polaci gowna jakie sa wydawane przez te najbardziej znane 'gwiazdy', Muzyka jest sztuka, aa oni robia z tego papke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Dotka: Ja ubieram się na czarno, mam duże i widoczne tatuaże - ludzie patrzą na mnie i myślą, że na pewno słucham ciężkiej muzyki i jestem yebnięta - mają rację Jeżeli chodzi o muzykę to i subkultury to myślę, że jest wspólny mianownik, ale bez uogólniania Ale moim ostatnim ulubieńcem jest:

- genialna dziewczyna! Nie mogę się jej nasłuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
dobra dziewczyny. Ja ide sie douczyc i spadam na zalke. Milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Do wódki najlepsze disco. Na weselach najlepiej się przy tym bawią

Ja znowu mam fazy na muzę. Jak załapie jakiś kawałek, to słucham go aż do znudzenia . Słucham różnej muzyki od popu do ciężkich brzmień.

Kitttie posłuchaj tego:




mnie się ryczeć zawsze przy tym chce

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-26 08:34:36

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
kieszko: powodzenia
Ja lubię różną muzykę, ale niemal zawsze instrumentalną, fortepian mnie podnieca
A ze wstydliwych zamiłowań to muszę się przyznać, że uwielbiam Robbiego Williamsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Uwielbiam pianino i fortepian. Niestety umiem grać tylko na organach. Żałuje że mnie mama wysłała na prywatne lekcje, a nie do szkoły muzycznej

Ja nie powiem co lubię słuchać...

kieszko ode mnie również powodzenia



Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-26 08:42:58

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Powiem krótko: lubię muzykę, która (imo) ma ładunek emocjonalny, nie ważne jakie to emocje ważne, że sprawia że mi mózg pracuje lubię też kawałki, do których mem sentyment, bo z czymś mi się kojarzą

ta np. kojarzy mi się z moim tatą, chyba dlatego że mamy zgodność co do tego, że jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Lecę się szykować na siłkę

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ja sobie podjem coś i przemyślę te interwały, bo wczoraj tak wypoczywałam intensywnie, że dzisiaj mnie wszytko boli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

Następny temat

Hera się wylaszcza DT 2013

WHEY premium