Zawodowy kulturysta IFBB i zawodnik startujący w kategorii Classic Physique Breon Ansley pochwalił się, jak prezentuje się jego sylwetka pięć tygodni przed zawodami Arnold Classic 2022. Ostatnio na scenie tych zawodów widzieliśmy go w 2018 roku, gdzie zdobył złoto. 42-latek wygląda naprawdę imponująco na filmie, który udostępnił na swoim profilu na Instagramie. Kultowe zawody Arnold Classic odbędą się w dniach 3-6 marca w Columbus w stanie Ohio. Będzie to część imprezy Arnold Sports Festival i pierwszy duży profesjonalny pokaz kulturystyki w tym roku. Kulturyści biorący udział w zawodach będą oczywiście walczyć o najwyższe lokaty i nabiorą wiatru w żagle na nadchodzący rok. 

Breon Ansley niewątpliwie ciężko pracuje, aby zdobyć złoto na Arnold Classic w tym roku. Trenował w krytykowanej przez wiele osób siłowni Oxygen Gym w Kuwejcie. Jest ona własnością Bader Budai, który sponsoruje kilku znanych profesjonalnych kulturystów. Jednak wydaje się, że Breon Ansley dobrze wykorzystał tam czas i pochwalił to miejsce w jednym z postów.

„Muszę powiedzieć, że moje osobiste doświadczenie było niesamowite. Miałem największe wsparcie od Badera, miałem tam Chrisa. Wiesz, wszyscy faceci, którzy trenowali na siłowni, wszyscy zawodnicy i zwykli bywalcy siłowni, wszyscy byli wspaniali i wszyscy wspierali. Tak, wszystko było świetnie. Wszystko było absolutnie cudowne”.

Podczas Arnold Classic 2022, Breon Ansley stawi czoła ostrej konkurencji. Będzie to między innymi Terrence Ruffin i Ramon Rocha Queiroz, znany również jako Ramon Dino. Walka o pierwsze miejsce będzie bardzo zacięta. Ansley zadebiutował na Olympii, zajmując czwarte miejsce w 2016. Rok i dwa lata później wygrał te zawody, a w 2019, 2020 i 2021 roku zajął trzecie miejsce. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy. Jak Wam się podoba jego sylwetka.

 

Historia zawodów kulturystycznych

2012

Mistrzostwa NPC Los Angeles – 1. miejsce

NPC Titans Grand Prix Championships – 2. miejsce

2013

Mistrzostwa USA NPC – 1. miejsce

2014

IFBB Nowy Jork Pro – 16. miejsce

IFBB Europa Phoenix – 15. miejsce

2016

Prestiżowy Kryształowy Puchar IFBB – 1. miejsce

IFBB Mr. Olympia – 4. miejsce

2017

IFBB Nowy Jork Pro  – 1. miejsce

IFBB Mr. Olympia – 1. miejsce

2018

IFBB Arnold Classic – 1. miejsce

IFBB Mr. Olympia – 1. miejsce

2019

IFBB Mr. Olympia Classic Physique – 2. miejsce

2020

IFBB Mr. Olympia Classic Physique – 3. miejsce

2021

IFBB Mr. Olympia Classic Physique – 3. miejsce

 

Komentarze (0)