SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO NAJMNIEJSZEJ LINII OPORU ....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57102

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26/27

Płeć

M

Waga

95,5

Wzrost

180

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

FBW, rower, basen, bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

LC i na masę

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, białko, BCAA, przedtreningówka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
ooo, to na pewno... warzywa z własnego ogrógka, owoce z własnych drzewek i krzaków... ale tak mam tylko jak jadę do starszych + to co zabiorę ze sobą - starcza na tydzień góra półtora :(

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
Ja co tydzień robie zakupy na bazarku od pewnych ludzi tak więc też nie jest źle do tego mam znajomych którzy uprawiają różne warzywka to od nich również kupuje:) Połowa zamrażalnika zapakowana fasolką :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
I takim ludziom zazdroszczę, co mogą zrobić zakupy na bazarze. Ja niestety mam w okolicy tylko markety, a wszystkie targi poupadały.

Artur, robisz jakieś własne zdrowe tortille/naleśniki, które da radę włączyć do codziennej diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nie idą mi w ogóle naleśniki/ tortille więc nauka dopiero przede mną, z nowości wczoraj robiłem Jajka w pomidorach z pieczarkami, szpinakiem i suszonymi pomidorami, otulone szynką, ale nie zrobiłem foto z uwagi na późną porę. Jedzonko dość smaczne.

Foto (zaznaczam iż z neta nie moje)


Dla zainteresowanych PRZEPIS

Zmieniony przez - artur_j w dniu 2012-10-21 10:00:30

Zmieniony przez - artur_j w dniu 2012-10-21 10:01:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
zajefajnie to wygląda - narobiłeś mi smaka i nie wiem czy moja rozpiska dzisiejsza nie ulegnie małej zmianie :)

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
130 w przysiadzie poszło 4 razy

Ostatnio brak: czasu, wpisek, aerobów, CF, spadków cm w pasie.
Od jutra zaczynam biegać znów powoli - plan 6 tyg. zmodyfikowany by nie nabawić się znów kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Brak czasu cd., zakwasy w udach.

Wam też tak się chce jeść jesienią????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
artur_j

Wam też tak się chce jeść jesienią????


Mam dokładnie to samo. Poradziłem się, żeby obciąć kcal.
No i dodatkowo rada: jedz cytrusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
A co dają cytrusy?

A to znalezione w sieci:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Doradził mi je Antek w dziale z pytaniami. A sam znalazłem, że pobudzają apetyt (bo jest wit C, która na to wpływa).

Foto -
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, 80kg, [B:2,3/WW:5g/T:0.75]

Następny temat

Redukcja 40kg. Dieta do oceny. Need help.

WHEY premium