SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO NAJMNIEJSZEJ LINII OPORU ....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56993

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26/27

Płeć

M

Waga

95,5

Wzrost

180

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

FBW, rower, basen, bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

LC i na masę

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, białko, BCAA, przedtreningówka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz talent kulinarny muszę przyznać, albo przynajmniej estetyczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
A ile trwało u Ciebie przerzucenie się na tę dietę? Ja bym chyba ze 3h jadł jeden Twój posiłek.

Mam nadzieję, że dalej będziesz wrzucał foty i przepisy! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Coś tam będę wrzucał, choć w tygodniu może być z tym różnie ale się postaram.

Xarez przerzucałem się z masy więc to teraz jest "głodówka" aczkolwiek zawsze lubiłem, a wręcz kochałem jeść (tylko to były śmieci), kiedyś zjadałem spaghetti (duże) na obiad i popijałem winem po czym na imprezie mogłem opędzlować 1kg golonki + dodatki i browar (dużo 2-3 litry) i wracając z imprezy jeszcze kebaba na grubym cieście wciągnąć i szukałem żarcia w domu.

W sumie dieta i ćwiczenia nauczyły mnie mało jeść, ja na początku współpracy z Koniem byłem syty, potem po 3-4 tygodniach były już ataki głodu. Na szczęście (nie wiem jak) już jest normalnie tzn. potrafię się najeść (kiedyś 3 pizze XXL + 2-3 piwa dawałem radę zjeść teraz 2 średnich i to bez browara nie dam rady w siebie wepchnąć na raz).

Dlatego moja redukcja jest stosunkowo tania (w stosunku do poprzedniego trybu życia) i wreszcie jem mało!!! A co do 2 posiłków to kiedyś też jadałem śniadanie (zazwyczaj jogurt 0,5kg typu jogobella słodki jak cholera i owoce potem dopiero 2-3 nawet 4 kolacje) + ewentualnie przegryzki.

Freak Gotować, piec i jeść lubiłem zawsze, coś tam wychodzi aczkolwiek mam nadzieję, że będzie lepiej. A estetyka na talerzu jest jak estetyka w sypialni, bzyknąć można każdą laskę ale sex z ładną, pięknie ubraną i miłą dziewczyną a brzydką, ubraną niegustownie i arogancką to jednak nie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe porównanie, takie życiowe.
Będę zaglądał częściej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Dzień 5

DNT żarcie dziś wcześniej bo moje ulubione gulasz. Dziś dotarła paczka ze składnikami na moje "sushi", bambusami i mlekiem kokosowym do zup, więc może coś nowego zrobię w weekend obecnie zajęty dość wieczorami bywam.

TRENING:
brak

DIETA:
Śniadanie:
Galareta z kurczaka
Koktajl truskawkowy + 100g migdałów

Kolacja:
gulasz wołowy "chiński" (600g woła) z kaszą gryczaną i oliwą
sernik truskawkowy





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Kurva z tego dziennika to ja bym wszystko opyerdolił nawet talerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Dzień 6

Trening na szybko czego nie lubię ale musiałem jeszcze dziś coś załatwić. Wiosło dziś jak ktoś radził na max pochyleniu jak się da by dojść do ideału (tułów równolegle z podłogą).

TRENING:
Wiosłowanie sztangą nachwytem [12/12/10/8] 60/70/75/80
Przysiad ze sztangą [12/12/12/10/5] 70/80/90/100/105
Zarzut ze zwisu [10/10/10/10] 48/50/53/55
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej [12/12/8/6] 65/73/78/83
Wyciskanie francuskie sztangi w superserii z uginaniem ramion ze sztangą [10/10/8] 45/45/45
Wyciskanie sztangi na ławce -skos [8/10/9] 78/58/48

Rower 7km szybko i potem 7km tempo rekreacyjne.

DIETA:
Śniadanie:
jajecznica na maśle + kromka chleba i warzywa
masło orzechowe

po treningu:
serek wiejski + odżywka białkowa

kolacja:
ryż basmati z kurą w sosie sojowo - musztardowo - cebulowym i sałata z oliwą

Fotek nie mam, może jedną zrobię zależy jak kolacja będzie wyglądać.

PYTANIE
Zarzut ze zwisu - jakie ćwiczenie można stosować zamiennie? Na jakie mięśnie to działa, bo szczerze mówiąc średnio je czuję a jednocześnie nie mogę zrobić progrssu. Jak zrobię przysiady czy MC to często czuję aż za dokładnie, które mięśnie pracują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Zarzut ze zwisu to wielostawowe, głównie prostowniki pleców i kaptury tutaj pracują. Ja uwielbiam, zamiennie robię ze zwykłym zarzutem z ziemi. Fajnie wchodzi w połączeniu z pushpressem, bo mniej więcej to samo obciążenie i można robić w serii łączonej albo na przemian po 1 powtórzeniu. No i to element Bear Complexu, który też polubiłem :D

Zarzut lekko też może służyć jak rozgrzewka do MC

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, 80kg, [B:2,3/WW:5g/T:0.75]

Następny temat

Redukcja 40kg. Dieta do oceny. Need help.

WHEY premium