SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO NAJMNIEJSZEJ LINII OPORU ....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56981

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26/27

Płeć

M

Waga

95,5

Wzrost

180

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

FBW, rower, basen, bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

LC i na masę

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, białko, BCAA, przedtreningówka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
no, ale obciazenie tez nie najmniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Jest, ale z 2 strony ja ćwiczę w domu sam, ale jak jestem zupełnie sam to zmniejszam ciężar i powtórzenia bo boję się, że mnie przygniecie. Jak jest żona to wiem, że jak mnie przydusi sztanga to może mi pomóc / zawołać pomoc.

Ostatnio miałem 2 -3 treningi bez nikogo w chacie i zmniejszyłem obciążenie, choć i tak póki co więcej niż 85 ani razu nie poszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Również ćwiczę sam i wiem o jakim "strachu" mówisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No klata i bic idzie jakoś najsłabiej dlatego jeszcze mam te na skosie na koniec 3 serie w zaleceniu od trenera

Ale za to w MC już wykorzystuję max co mam w domu by założyć na sztangę i trzeba dokupić z 30kg, w przysiadzie też dużo gorzej nie jest W sumie wolę te główne ćwiczenia tj. MC, przysiad, wiosło czy nawet push press. W grudniu 2011 przysiad z 35-40kg był dla mnie wyzwaniem, wydawało mi się że przy 100kg to kręgosłupy pękają ale jakoś idzie i to się liczy na klatę też 100 pęknie tylko trochę później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Artur, nie żebym coś sugerował, ale jako, że masz dziennik w dziale odchudzanie, to taka mała motywacja.



Swoją drogą, trzeba by było takie coś opatentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Zapomniałem wkleić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
zaj**iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Fajna motywacja dla ludzi, którzy redukują. Jak zapinasz pasek i widzisz co jakiś czas, jak pas leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
I do dziennika można zapisać a potem wykres zmienności pasa w czasie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, 80kg, [B:2,3/WW:5g/T:0.75]

Następny temat

Redukcja 40kg. Dieta do oceny. Need help.

WHEY premium