SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne rozmowy i porady TREC Ekipy vol.9

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156128

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
jadłem starego venoma i po 4-5 totalnie z ciebie zchodzi " moc "
a po tym gownie normalnie masakra trzyma rowno 6 ***anych godzin , najlepsze ejst uczucie zmeczonego organizmu ktory jest sztucznie podtrzymywany przed snem
Patrz sklad : 300 kofeiny ( 3 rodzaje ) yoha Oczywicie :D inne cukierasy a tani i dobry <-- polecam bardzo .
Na 1 treningu myslalem ze zemdleje , dzis plegary + tric no i oczywiscie cardio , w ptk samo cardio a w sobote nogi ale bez cardio + nd wolna od wszystkiego co sadzicie ?

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
a ja nie wiem... znowu mam jakieś blokady z defekacją...
kurde no ...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Chłop jestes czy baba, mow ze normalnie że masz problemy ze sraniem, a nie zebym musial googlowac co to defekacja(zart.) ;)

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
błonnika dowal
i zielonego

Dairy jak dla mnie to ten z sibutra to przed jakas ciezką sesja przykladowo by dobry byl, bo doba sie wydłuża

no ale po pewnym czasie to meczy i wtedy jest jak piszesz ze mocy mniej

jak juz pisalem nie chce mi sie takich lykac na chwile obecną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ja jak opyerdole owsiane to kvrwa mam sranie i pierdy

jutro robie test - bez owsianych, zobacze czy lepiej bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
orientuje się ktoś, czy istnieje możliwośc aktualizacji stanjonarnych dvd?
problem tutaj:
http://felektr.katalogi.pl/aktualizacja_dvd_stacjnarne_lg_dvx352-t17550.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
ja swoje samsunga aktualizowałem - ale tylko że update dotyczył polskich czcionek

jesli na stronie jest taki soft to napewno będzie się dało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
nie ma nic lepszego od venomiacza starego, xenadrine w ostatni piatek 4szt o 20 przed trenem siatki a krotko po 23:30 kima juz

a od spalaczy i mozgo***ow jestem daleko OFF

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cm3 + bcaa forte

Następny temat

Od kiedy suple?

WHEY premium