SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne rozmowy i porady TREC Ekipy vol.9

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
dawidowicz


skocz se na aerobik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
adzik jak to było...
czekaj zaraz sobie przypomnę...
hmmm
spadaj

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
kur... panowie ktoś tu jeszcze cwiczy czy wszyscy tylko spawy opowiadaja ??

my z kosiakiem zawładniemy plażami hiszpanii w tym roku, ale nie pekajcie, pokazemy wam jakies zdjecia z laseczkami :P

Środa & Błonie POWER

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
espania

sexy polako
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Pan Rafał "Kosiak" jest tak zajety robieniem formy i zarabianiem hajsu ze nawet nie ma tu czasu zagladac, ale mysle ze moga byc z tego dzieci

La viva Espania

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Ok, boczki. Już jest ich coraz mniej

co jeszcze odstaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
uszy

joke

nie jest zle ale zeby szalec na hiszpanskich plazach to musisz jeszcze z 5kg domasowac klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Stary, mam prawie 16 lat, a ja już mogę dymać 120 na martwym. Nie jest to super wynik, ale boję się robić siły. W końcu kręgosłup mi pyerdolnie i skończy się dzień dziecka

Na razie chyba tylko wytrzymałość będę robił, by nie przesadzać z ciężarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11993
Pytanie do doswiadczonego w kwestii redukowania na zero-carb:
ladowania robic co tydzien czy co dwa? Z jednej strony co tydzien psychika odpocznie, bo 7 dni krocej to jednak cos ;] Do tego napedzanie metabolizmu ladowaniami co tydzien, a nie co dwa, no i wydzielanie hormonow, jak np. leptyny tez dwa razy czesciej.
Co sadzisz? : )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cm3 + bcaa forte

Następny temat

Od kiedy suple?

WHEY premium