SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne rozmowy i porady TREC Ekipy vol.9

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
King, mógłbyś mi pomóc w ułożeniu jakiegoś planu?
Teraz planuję podmasować tych odstających części ciała, podrasować siły no i oczywiście nadal palić fat

Split partia raz w tyg nie za bardzo by mi odpowiadało, HST robiłem, może coś jeszcze innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
kurva



wyslalem sms do tvp kiedyus, dzis po sniadaniu biore tel do reki a tam nieodebrany tel stacjonrany z kier. z warszawy i sms "dzwonilismy w sprawie konkursu ale nie odebrałes, zostawic ci 32, 35, czy 42calowy telewizor led.? wyslij sms itd...." myslicie ze to podpucha i wszystkim wysylali czy mam tak przeyebanego pecha ze nie bylo mnie przy tel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
jaja se z Ciebie robia

nie dziwie sie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
nie no kurva szczerze pytam bo troszke wkvrwienie człowieka bierze jesli moglem to na lajcie wymienic na 2k zł a byłoby to na serio...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
przeciez odpisac mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
tak kurva napisze smsa do tvp zebyz azdwonili jeszcze raz


Peugeot 405 na sell 1.6 B+G 1994rok, ostatnie modele 405 po liftingu - automat, centralny zamek, radio+CD+USB+MMC, blacha ocynk, elektryczna regulacja świateł, dodatkowy komplet opon zimowych. Niedawno wyszedł z serwisu - wymiana olei(skrzynia i silnikowy) nowe filtry, pasek i napinacze rozrządu, ogólny przegląd, wszystko ok, w serwisie zostało ok 2000zł. przez pierwsze 13-14lat serwisowany tylko i wyłącznie w serwisie ASO peugeota w Holandii, 3 właściciel(1 w NL, 2 przez 2 lata w PL i my około pół roku) dużo zdjęć, jct piszcie na maila podeślę
cena jakoś ok 3300-3500zł



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Ja dzis w dobrej knajpie bylem no i nie moglem sie powstrzymac ale byl z umiarem Cheat Meal ktorego dalem jako przedsilowniwy posilek + dzis 30 min cardio za grzechy !
Mega Burżuazja :
Carpaccio z lososia ) oliwki , kapary , ogorek , cebula i jajeczko )
Wolowina z grilla ( bez sosow itd ) + warzywa na parze no i troche ziemniakow z rozmarynem grillowanych
BOZE PYCHA !

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ale apetytu na mieso mi zrobiles...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
witam
nie musze juz chyba pisac ze wpadam po porade szukam czegos na rozstepy lub cos co zapobiegnie pojawianiu sie nowych czy kolagen lub inne wynalazki moga pomodz ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cm3 + bcaa forte

Następny temat

Od kiedy suple?

WHEY premium