SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luźne rozmowy i porady TREC Ekipy vol.9

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Hehehe.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
No to panowie !!

Wczoraj pierwsza dawka novedexa po wieczornym twarogu , moze jakos wplynąc na jakos dzialania to ze jem go po wsunieciu twarogu samego ? Czy raczej nie ?
Spalo mi sie do dupy ale to chyba inne czynniki staram sobie nie wkrrcac ze to przez novedex .
BCAA o smaku maliny <-- pycha naprawde.
Zjadlem wczoraj wielkiego/najlepszego/poteznego itd ... Napalma przed treningiem i powiem ze do Shocka sie nie umywa !! Smak dobry ( przyznaje ) pobudzenie nawet dobre ale wsunolem jeszcze 2 capsy Guarany wiec nie 100% .
Pompa taka sobie
No i najwazniejsze
Ostrowia : Zjadlem tego gowna tak z 60g ( smak czoko-PONOC ) i powiem ze takiej kupy nigdy nie jadlem , 10 % cieczy 90 % piany . Posmak maki i czekolady Leviatana .
Ciasteczko / czoko-sezam / czoko-kokos tylko czekaja na otwarcie , musze sie przemoc zeby otworzyc bo tak ladnie wygladaja
PZDR

Zmieniony przez - Dairy w dniu 2010-02-13 12:37:43

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
profilaktycznie jakis odstep od michy daj moze..

czeko-sezama otwieraj najpierw, bo rozkurviator^

kokosa w szeju z jajcami na razie tylko jadlem, bdb bylo, no ale musze solo oszamac zeby oceniac


male zestawienie fot dalem w dzienniku, zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Ale sie obżarłem

350 g kuraka ( eskalopki w panierce ) + 60 g ryzu + salatka + pieczareczki pieczone .
Trzeba bedzie cos pobiegac bo zaduzy posilek

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
witam :) dawno mnie tu nie było =d

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Ciasteczko otowrzylem .

Troche sie zawiodłem , smak w 90 % jak zwykla vanillia .
Nie wiem czy etykiete pomylili czy co ..... Rozpuszczalnosc/Konsystencja dobra ale smak wogole to nie ciastko

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
ja jutro będę próbował czeko-sezam

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Co tu taka cisza tyle

Ciastko lekka porażka , nie wiem moze wałek dostalem : vanillie z naklejka ciasteczka , Czoko-sezam pycha naprawde ale jak pije po treningu 60g to trzeba bedzie zalewac tylko polowe sheakera zby smak byl intensywniejszy , no i strasznie bączy po tym białku . Nie ma enzymow i Laktazy to co sie dziwić

Mam Whey Delicious XXL Kokos probeczke to dzis sproboje , a czoko-kokos na specialna okazje zostawie . Pytanie : Jak juz otworzylem bialko to lepiej je zamknac jakims klipsem czy cos czy moze stac ?

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
2 klamerki

mi sie nie pierdzi, ostatnio tylko po twarogu z orzechami (ale jem i tak bo smakowe hrhr)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cm3 + bcaa forte

Następny temat

Od kiedy suple?

WHEY premium