SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Pewnie przyjdzie po więcej
Co na ustawce robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
w planie jest Push Ale zobaczymy jak będzie ze sprzętem :D to się będzie kombinować :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215



Powoli pojawiają się relacje z ustawek To i ja wrzucę kilka słów od siebie.
Zacznę może od samej organizacji ustawki - jak zwykle na najwyższym poziomie - nie wiem czy cokolwiek można zarzucić Kubie w tej kwestii wszystko stało na najwyższym poziomie! Nie skłamię jak użyję, że była to chyba największa ustawka osób zrzeszonych w jakiejkolwiek grupie w całej polsce Niesamowite przeżycia i zayebiście spotkać się z ludźmi z którymi dzień w dzień wymienia się swoje zdanie. Nie będę może rozpisywał się o każdym z osobna! A napiszę to co utkwiło mi w pamięci i to dzięki czemu ta ustawka dla mnie była niezapomniana!

Po pierwsze - Przemek!
Gdybym powiedział, że traktuję go jak mojego młodszego brata i najlepszego przyjaciela - to nie skłamał bym! Nie widzieliśmy się tak dawno, że aż wstyd! Ale mimo wszystko jak zawsze spotkania z nim bardzo miło wspominam pod każdym względem - pomijam jego formę i to jak chłop się trzyma! Ktoś kto go nie zna nie uwierzył by, że miał takie przeżycia

Tobiasz -
Kolejna dość istotna dla mnie osoba! Setki wymienionych wiadomości dzień w dzień - sporo tematów i porad od siebie wyciągneliśmy a jak zawsze brakowało nam czasu żeby się spotkać i pogadać! Aż do wczoraj to kolejna z osób z którą mam chyba najdłużej kontakt na forum i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć.

Tomek! - Tak pozytywnej i przyjacielskiej osoby to ze świecą szukać! Nawet moja żona która widziała się z nim może 20 minut stwierdziła, że Tomaszek to jest taki do rany przyłóż :D No i wiele wspólnych tematów w kwestii treningu nóg i samego treningu! Podobne podejście i myślę, że jak byśmy tak siedli przy kawie i ciastku to chyba cukiernia i kawiarnia mogło by zbankrutować :D


Niestety przez weekend nie było dane mi potrenować ze względu na mój stan zdrowia! Ale dzielnie dotrzymywałem towarzystwa i trochę polatałem z kamerą trochę zdjęć porobiłem więc do czegoś się przydałem Dziś rano też miałem z chłopakami zrobić nogi ale niestety znowu najlepiej nie było - noc cała zawalona a w dodatku miałem dziś dość długą sesję z tatuażem.
Można by w sumie tak pisać i pisać bardzo długo - natomiast żeby poczuć ten klimat trzeba się po prostu na takiej ustawce pojawić! A zapamiętajcie to już druga ustawka w łodzi! I chyba po raz drugi najliczniejsza ustawka. Tutaj naprawdę pojawiają się osoby w każdym wieku i z formą gorsza bądź lepszą ale nie to jest istotne. Istotne jest to, że wszyscy mamy jeden cel i wspólnie się bawimy!

Kuba zasługuję na naprawdę dużą flachę dobrej whisky bo robi to całkowicie za darmo i z własnej inicjatywy poświęcając czas który mógł by poświęcić Reni czy Synalowi

Zaraz pewnie nielicznie zapytają co tym razem wpadło Fota dzisiejszej dziarki poniżej - nie udało się jej skończyć - za miesiąc kolejna sesja i robiona będzie cała dłoń dodatkowo.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Coś czuję, że skończę jak Ty, albo polecę mocniej jak zrobię już swój rękaw... Byle nie jak Bonson - z tatuażami na ryju
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Hhahah xD Dzisiaj chwilę z Quebo gadałem bo wczoraj miał koncert na konwencie To mówi, że banie miał dziarac dziś ale wczoraj było za grubo x) i jie wytrzymał by brzęczenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ten jaki światowy człowiek. Z Quebo się zna no proszę
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Ahhahahah Przypadkiem! Okazało się, że dziary robi mu znajomy ze studia w którym miałem robiony jeden z tatuaży xD wiec jak stali razem to podbiłem się przywitać że niby nie robi na mnie wrażenie hahahahahhha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870214
Szczerze, to czasami się czuję jak taki Twój młodszy brat, biorac pod uwagę to, ile razy mi pomagałeś. Nie wiem czy rodzina tyle dla mnie zrobiła. No i mega się cieszę na tą sobotę, Sylwia jak najbardziej zaprasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887215
Juz Marcie powiedziałem Że w niedzielę mogę wrócić dość zmęczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Lukasz...jeszcze raz serdeczne dzieki za ugoszczenie nas! Powtorze po raz kolejny- czulem sie jak u najlepszego kumpla, albo u mamy przy kominku! Jestes wspanialym czlowiekiem i az serce sie kraja jak sie wie, ze takie dolegliwos i musza spotykac tak dobre osoby...

Pozdrowienia dla zony, mam nadzieje, ze bedzie nam dane dluzej pogadac, bardzo mi milo, ze tak uwaza!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium